Duyuru

Gizle
No announcement yet.

marc valantın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• marc valantın

arkadaşlar selam bugün marc valentın elbise baktın daha önce kullananlar varsa elbise hakkında yorum yaparsanız sevinirim.
    şimdiden teşekkür ediyorum
    Halit Uçar-1969

Bu topic malzeme bölümünde açılsa daha anlamlı olurdu.

Marc valentin elbise kullanmadığım halde bayağı incelemiştim. Zannedersem içi de titanyum, neopreni biraz sert gelmişti ama hoş bir elbise idi, fiyat/performans olarak da çok iyi gözüküyordu. Fakat zannediyorsam onlar türkiyede üretildiler, çünkü nette marc valentin diye bir elbise göremedim, yada ben kaçırdım...

Yorum yap

mert sağol bugün elbiseyi denedim
      gözleminde yanılmıyorsun neopren çok sert küvette bogulan ilk zıpkıncı ben olacaktım giydikten sonra nefes bile alamıyorsun.neopren kesinlikle esnemiyor.
      Halit Uçar-1969

Yorum yap

:) Kaç mm, ben 5 bakmıştım ama bayağı sert gelmişti. Yumuşatmak için ne yapılır bilmem ama üzerine, vücut şekillerine getirmenin bir yolu var derin nefes alıp yapınca elbise 1 kereliğine senin vücud formuna geliyor ve bir daha da geri dönüşü olmuyor. Elbiseye zarar vereceğini düşündüğümden ve forumda insanların bunu deneyeceğinden buraya yazmayacağım, istenirse özelden geçerim yada e-mail

Üşütme durumu nasıl, yada su alımı falan ?
        İçeride rahat hareket edebiliyor musun ?

Yorum yap

İki senedir marc valentin 5 mm kamuflaj elbise kullanıyorum.Haklısınız neopreni serttir ama elbise vucuda çok iyi oturuyor.İlk kullanımda sert neopren sebebiyle sanki sudak hareketlerinizi biraz kısıtlar gibi gelebilir ama alıştıktan sonra hiç bir sorun yok.Bazı arkadaşlar kol ve ayak bilekleri biyeli olan elbiseleri blek kısmında yırtılma vs. olmasın diye daha çok tercih ediyor ama giyip çıkarırken biraz dikkat ederseniz böyle bir problemde yasamazsınız.şimdiye kadar yaz kış her mevsim suya girdim.Yazın biraz bunaltıyor ama kışın 6 derecede bile inanın hiç rahatsız olmadım.şu an sadece bir iki yerse dış kamuflaj jarsede ufak tefek ip kacıklıkları var...Başka bir deformasyon olmadı...Emektar... saygılar...
          SURWOOD AH?AP ZIPKIN
          Birol ?ENKUL - 1974
          [email protected]
          0 554 267 93 73

Yorum yap

Fiyatları nasıl bu elbiselerin acaba ?

Yorum yap

Ve nerede satılır, haala var mı (istanbul tercihimdir)

Yorum yap

..................

Yorum yap

mert benim baktıgım yerde s beden var 70€
                  Halit Uçar-1969

Yorum yap

Bana özelden yerinin adını geçer misiniz, bir de semtini

Yorum yap

Arkadaşlar İzmir'de bir dükkanda ben de Marc Valentin elbise gördüm.Fakat fiyatı çok ucuz geldi(200 ytl)Acaba bir sorun olabilir mi ya da Türk malı falan mı?Tamamen siyah ve göğüs kısmında beyaz harflerle Marc Valentin yazıyor.

Yorum yap

.......................

Yorum yap

Diğer elbiselerle karşılaştırdığım zaman ucuz geldi.Diğer opencell elbiseler 280 ytl den başlıyor.O yüzden sordum güvenilir mi diye?Teşekkürler

Yorum yap

Güvenilmez çünkü marc valentin elbiseleri türkiyede, yani yabancı falan elbise değil, ama performanslı imiş. Tahminimce egede daldığınızdan sizi rahatça götürse gerek ama o kadar pahalı değiller normalde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X