Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SEATEC GABİANO 90 LIK ZIPKIN

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SEATEC GABİANO 90 LIK ZIPKIN

arkadaşlar aranızda seatec gabiano 90 lık zıpkın kullanan veya bilen varsa
    acilen fikrine görüşlerine ihtiyacım var. pathos 90 lık veya picasso century
    90 lık ile kıyaslanırsa gabiano mu? yoksa diğer ikisinden birisini mi?
    önerirsiniz. fiat önemli değil. teşekkürler.

trapçı

abdullah araz
    trapç? / abdullah araz
    ISPARTA-1955

Gabbiano gösterişli ve performanslı bir tüfek.Aslına bakarsan Trb serisi de aynı performansa sahip.Gabbiano nun farkı fiyatı.Eğer bu ilk tüfeğin olacaksa , para da önemli değilse al güle güle kullan.
    Bu tüfeği benim gibi sonradan alanlar alışmakta güçlük çektiler çünkü tüfekte kafa olmaması nişan hattını klasik kafalı tüfeklerden farklı kılıyor.
    İlk birkaç kullanımda bolca ıska attıktan sonra alışabiliyor insan.Hatta sırf bu yüzden tüfeğini elden çıkaranlar oluyor alışamadıklarından dolayı.
    Bizim sopaların ucuna çatal bağlayarak başladığımız günlere göre, ilk olarak bu tüfekle başlamak bence büyük avantaj.

Yorum yap

tarık bey cevap ve açıklamaların için çok teşekkürler.diğer iki model hakkındada bilgi verebilirmisiniz.

tapçı / abdullah araz
      trapç? / abdullah araz
      ISPARTA-1955

Yorum yap

Pİcasso da pathos da kaliteleriyle kendini ispat etmiş markalar.Satın alırken hangisine için ısınıyorsa hangisi eline daha iyi oturuyor ise onu tercih et.

Yorum yap

o.me.r exalibur 2000 82 lik.18 power lastik ve makaralı ile o.me.r exalibur 2000 60 lık zıpkınlara
          sahib oldum.bilgi veren arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum iyi dalışlar.
          trapç? / abdullah araz
          ISPARTA-1955

Yorum yap

Abdullah bey merhaba bende bu yaz bir tane gabbiano 90 elite aldım sadece 2 defa suya girme fırsatım oldu öncelikle performans olarak çok iyi bir tüfek fakat tek sorun bahsedildiği gibi alışma süreci, bende de o.me.r. master2000 86 var ondan sonra kafası olmayan bir tüfekle atış yapınca baya bir ıskalama yaşadım fakat alıştıktan sonra performası süper. Bana kalırsa ne pathos ne picasso ya o.me.r yada seatec derim tabii seçim sizin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X