Duyuru

Gizle
No announcement yet.

JB Esclapez paletler

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• JB Esclapez paletler

JB Esclapez palet almayı düşünüyorum fakat plastik palali olanlarının Magnum , Magnum power max modelleri siyah olanları ve yeşil palalilari var.
    Hangisini alayım karar veremedim daha dogrusu farklarını bilen var mı acaba, acil yardıma ihtiyacım var tesekkurler

Cevap: JB Esclapez paletler

Power max olanlar olmayanlarina gore daha sert bence alternatif baska paletler dusunun ;)
    Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
    / Profiler

Yorum yap

Re: JB Esclapez paletler

Yeşil olanları nasıl acaba fiyatı daha uygun gibi. Power max uzun yüzüşte yoruyormuş galiba.
      Ben uzun uzun gezinebileyim, 0-10 m. Arasi dalayım bacaklarım ağrımasın istiyorum. Ağırlıkla alakalı mı bilmiyorum ama 90 kg. Yim, yumuşak palet olmaz galiba bana...
      yeşilin medium sertlikte olanı nasıl acaba?

Yorum yap

Cevap: Re: JB Esclapez paletler

drtuareg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Yeşil olanları nasıl acaba fiyatı daha uygun gibi. Power max uzun yüzüşte yoruyormuş galiba.
        Ben uzun uzun gezinebileyim, 0-10 m. Arasi dalayım bacaklarım ağrımasın istiyorum. Ağırlıkla alakalı mı bilmiyorum ama 90 kg. Yim, yumuşak palet olmaz galiba bana...
        yeşilin medium sertlikte olanı nasıl acaba?
        Abi bende var onlardan bir cift uzak dur :) Power max degiller fakat yinede yoruyor Mares razor bak eger termoplastik alicaksan 1 kere al rahat et.
        Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
        / Profiler

Yorum yap

Önerin için çok teşekkürler dediğim gibi yeni başladım pek bilgim yok, sadece arkadaşımın cressi gara Pro larını denedim. İyi gibilerdi ama uzun yüzüşte yordular baya... Omer millenium ya da spitfire i da aynı klasmanda galiba...

Yorum yap

Önerin için çok teşekkürler dediğim gibi yeni başladım pek bilgim yok, sadece arkadaşımın cressi gara Pro larını denedim. İyi gibilerdi ama uzun yüzüşte yordular baya... Omer millenium ya da spitfire i da aynı klasmanda galiba...
            Abi yorulmak istemiyorsan yerli kompozitlere bak cressiler yoruyorsa esclapezler hic sana gore degil

Bu arada imza ayarlarini halletmen gerek. Birda daldigin yeride belirtirsen siteden arkadas edinebilir malzemeri deneyeblirsin belki ;)

Biyolog
            / Profiler

Yorum yap

Haklısın imzayı halletmedim hala...
              Yerli kompozitler hangileri acaba,jak boeno fiber falan gibi mı?

Yorum yap

Haklısın imzayı halletmedim hala...
                Yerli kompozitler hangileri acaba,jak boeno fiber falan gibi mı?
                Nitrosub ve apnea fiyatlari daha uygundur. Apnea biraz daha one cikiyor, performans olarak arasinda buyuk fark varmidir bilemicem ama firma olarak Caglar av urunlerinin arkadasinda duran ve guven veren bir firma arastirmanizi oneririm. Palet onemli acele etmeden iyi inceleyip bir kez alin.

Biyolog
                / Profiler

Yorum yap

Haklısınız galiba, biraz daha araştırmam gerekecek gibi duruyor. Apnea yi araştırıp değerlendireceğim fiyatı uygun gibi... Teşekkürler

Yorum yap

Haklısınız galiba, biraz daha araştırmam gerekecek gibi duruyor. Apnea yi araştırıp değerlendireceğim fiyatı uygun gibi... Teşekkürler
                    Buarada plastik palalilardan Ömer stingray ya da eagleray veya beuchat mundial competition hem kıyı hem uzun yüzüşte hemde 10 m için iyi gibi ne dersiniz?

Yorum yap

yeni bir başlık açmam gerekiyor galiba ama acelem olduğu için buradan devam ettim...
                      OMER İN plastik serisi mi yani millenium, eagleray ya da stingray mi??? yoksa BEUCHAT mundial competition ya da başka serisi yoksa MARES razor pro mu???
                      cevaplayıp fikir veren olursa çok sevinirim...
                      0-10 m, kıyı avı uzun yüzüşte ayak bacak ağrımasın istiyorum. kilom 90 civarı.
                      selalar

Yorum yap

ben "power max" yazılı olmayanları kullanıyorum gayet memnunum ayağımı yormuyor ama dediğim gibi power max yazanlar ciddi anlamda sert tavsiye etmem.ayrıca bu fiyata palaları değişebilen carbon takılabilen başka bir palet bulacağını sanmam değerlendirme yine sana aittir.

Yorum yap

Sizdekiler siyah Magnum Classic olanlar mı, yoksa yeşiller mı
                          tesekkurler

Yorum yap

Sizdekiler siyah Magnum Classic olanlar mı, yoksa yeşiller mı
                            tesekkurler
                            bendekiler yeşil olanlar ve dediğim gibi gayette memnunum.bende alırken çeşitli yorumlar oldu sertliğiyle ilgili sadece "power max" yazılı olmayanlardan alırsan memnun kalırsın dediler gerçektende oyle oldu.varsa değiştirme imnkanınız değiştirin.

Yorum yap

Çok sağolun Turhan bey, fikir ve tecrübeleriniz benim için çok değerli

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X