Duyuru

Gizle
No announcement yet.

numaralı maske

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• numaralı maske

merhaba arkadaslar..maskelere gözlüklerde olduğu gibi numaralı cam yapılabiliyormu...uzağı görmekte zorlanıyorum...yapan yada yaptıran arkadaşlardan tawsiye bekliyorum...

Cevap: numaralı maske

merhaba aynı sorun bendede vardı yüzüme olan omer bandit modelini aldım ve taktırdım numaralı cam kendi firması takıyor zaten omerin bütün modellerine oluyor bide technisub look var numaralı cam takılan bildiğim kadarıyla diğerleri ile ilgili bilgim yok çok memnuunm rahat edersiniz 250-300tl civarında fiyatı
    Mehmet Özi?letici

?zmir

Yorum yap

Tecnisub Look 2 ve hatırlamadığım bir kaç modele daha numaralı cam takılabiliyor.Bendede aynı sorun vardı.Lensle hallettim...
      Batuhan TÜTÜN
      01.05.1972
      0 Rh (+)
      Buca - ?ZM?R
      Gsm : 0 (532) 577 77 56
      Mail : [email protected]
      Meslek : Güvenlik Müdürü

''I know what it is to be young . But you don't know what is it to be old''

Yorum yap

Ben yakın zamanda Beuchat x-contact 2 aldım. Göz derecem ufak olsa da etkili olduğunu düşünüyorum, odaklanmam daha iyi, bulanık sularda odaklanamıyordum. gözlük derecem -1'di. çerçevenin dış kısmında içindeki çerçeveyi çıkarıp camları biz taktık. Su altında fark ediyor gerçekten. Uzaktan gelen kişilerin yüzlerini algılamada da kolaylık oluyor.
        Bu gözlük:

Yorum yap

Re: numaralı maske

saolun arkadaslar bunu duyduğuma sewındım..peki nerde yaptırdınız mekan adresı veya ulasabılecegım kişi yada tel numarası wermenız mumkunmu..yada her omer yada technısub magazası bunu yaptırabılıormu..çok önemli bi konu benım için yardım edersenız sewınırım..iyi dalışlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X