Duyuru

Gizle
No announcement yet.

JAK BOENO mantis pro aldım ...SüPER ötesi ...teşekkür ederim ...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• JAK BOENO mantis pro aldım ...SüPER ötesi ...teşekkür ederim ...

Böyle bir elbise kalitesi ve fiyatı uygulamasından dolayı üstad jak boeno ya teşekkürü borç bilirim ..tabii alışveriş yaptığım Egebarakuda firması ve ÇAĞDAş kardeşimede özel ilgi ve yardımları için ayrı olarak teşekkür ederim ..Diğer üreticilerinde ürünleri mutlaka çok güzeldir ama ben BOENO ya teşekkürü borç bildiğim için bu konuyu açmak istedim ...

Cevap: JAK BOENO mantis pro aldım ...SüPER ötesi ...teşekkür ederim ...

Elbisede sizi bu kadar memnun kılan özellikler nelerdir? Nero dan farkı nedir mesela?
    Mehmet ?çöz
    1977 / Izmir
    "Kolay De?il Islanmadan Bir Denizi Kucaklamak...!"

Yorum yap

Hayirlisi olsun
      AL? k?sa 1974 Foça-?ZM?R

Yorum yap

valla nero dan hiç bir farkı yokmuş ..çağdaş kolundan şişirerek abi bunların kalıpları bu esneme payına göre ayralanarak üretiliyor ..üzerinde 2. bir deri gibi kaplayarak hiç pot yapmayacak ve bu şekilde olacak diyerek kalıp sorununu bana anlattı..bir büyük bedenin 105 kg ama kadar olduğu için hava yapacağını ve gereksiz yüzerlik kazanacağıma ikna etti..hatta kendiyle metreyle ölçtük ..diğerinin koltuk altı mesafesi inanılmaz büyük çıktı gerçekten ..yani elbise giyilince biraz üzerinde esneme yapması normalmiş ..bunun üzerine yine bedenimi aldım ...nerodan hiçbir farkı yok..tüm kullanılan malzeme aynı sadece kamuflaj kumaş farkı var..birde mantis kamuflaj palalı paletleri görünce tam takım çok güzel oldu ..http://www.egebarakudashop.com/JAK-B...A,PR-8495.html.

Yorum yap

İyi günlerde kullan abi.
          Mehmet ?çöz
          1977 / Izmir
          "Kolay De?il Islanmadan Bir Denizi Kucaklamak...!"

Yorum yap

teşekkürler...

Yorum yap

jak brown aldım L beden aldım ama mantis kadar memnun kalmadığımı belitmek isterim..Mantis bir başka bencede.... :)
              :thumbup:/BED.E?T Ö?R. (40)

Yorum yap

Bu konu açılmışken bende Çağdaş kardeşime alışverişlerimde bana da çok yardımcı olduğu için teşekkürlerimi bir borç bilirim...:001_smile:
                AL? k?sa 1974 Foça-?ZM?R

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X