Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Siz ne düşünürsünüz... ( SHORTY )

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Siz ne düşünürsünüz... ( SHORTY )

Shorty D100 H Su Altı Keşif Elbisesi

Malum havalar ısındı. İzmir' de 5mm elbise fazla gelmeye başladı (en azından benim için) . Shorty almayı düşündüm ve yukarıdaki linkte yer alan ürünün fiyatınında uygun olmasından dolayı dikkatimi çekti. sizlerinde fikirlerini almak istedim. Fikrini paylaşan herkese şimdiden çok teşekkür ederim...

Cevap: Siz ne düşünürsünüz... ( SHORTY )

Ben yeni başladığım zaman almıştım.Duruyor pek kıllanışlı gelmedi bana. Alba sub xl veya xxl
    mavi siyah al dene istersen.
    Büyükçekmece / ?stanbul
    Okans 1974

Yorum yap

bende var bu elbiseden ucuz yaz aylarında iş gorur diye dusunmustum almıştım. ama yazda olsa suda 3-4 saat kalınca üşüyor insan bu arada dizlerimde deniz kestanesinden maffolmuştu. üşümem kullanıcam diyorsanız dizinizede bir şey uydurun derim.

Yorum yap

bende alıcam apnea avcı shorty ile bunun arasında gidip geliyorum,fakat bu 1,5 mm

Yorum yap

çok kötü amele yanığı yapıyor bilesin. Ama apnea süremi uzatıyor.
          Fatih (1980)
          Kar??yaka

Yorum yap

3mm alma imkanınız yoksa almanızı tavsiye ederim, benzer modeli bende de var en az 50-60 kere güzel avlar yapmışımdır daha bir sorun çıkarmadı.
            Rahatlık bakımından normal elbiselere göre daha iyi, ağırlık derdi az(3.5-4 kg yetiyor bana)...Yalnız üşümeye meyilli bir yapınız varsa biraz daha sıcak su gerektirebilir
            benim bir sıkıntım olmuyor bu yönden.Çorap ve eldiven şart.Amele yanığı için de kollara ve bacaklara mutlaka bir şey takmanız gerekiyor
            (ben ucu kesik çorap takıyorum, giysi kolu vs de olur)Bunları elbise altına ve çorap-eldiven altına sokmanız gerekir sabit dursun diye...
            Fermuar ve boyun yeri uzun süreli kullanım için korumalı olması gerekir(belli bir süre sonra sürte sürte tahriş yapar).
            Eğer vücudunuza tam oturuyorsa normal elbiselerde olduğu gibi su akışı olmayacaktır yani shorty elbise içinde kalan su ile normal suyun sıcaklığı aynı olmayacaktır
            elbise ile vücudunuz arasındaki su dışarıdaki sudan daha yüksek değerde kalacaktır eğer bunda bile bunalırsanız boğaz kısmını aralayıp içeri daha soğuk su alabilirsiniz.
            1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür.:thumbup1: (George Carlin)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X