Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SIS KANALI MONTAJI

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SIS KANALI MONTAJI

SIS KANALI VE KAGIT BANT

sıs kanalını boru uzerınde ayarlayıp bant ıle yapıstırıyoruz. kanal ıle boru arasından kagıdı bıcak yardımıyla kesıyoruz. kanalın bı ucundan tutup yarıya kadar kaldırarak ızolasyonu sıyırıp yapıstırıyoruz. sonrada dıger tarafı kaldırıp yapıstırıyoruz.

ve sonuc. hayırlı avlar.

Sevgili şeref şiş kanalını onursub'tan mı aldı.Gelmiş mi ? Bir de fiat neydi teşekkürler ....saygılar...
    SURWOOD AH?AP ZIPKIN
    Birol ?ENKUL - 1974
    [email protected]
    0 554 267 93 73

Yorum yap

sıs kanalı ıtalyadan zıpkın ıle bırlıkte gelmıstı 1 ay kadar once. burda geldımı bılmıyorum. tel ıle bılgı almakta fayda var.

Yorum yap

Tesekkür ederim, sana italyadan gelmişti değil mi? Sakıncası yoksa adresi banada verebilirmisin ?
        SURWOOD AH?AP ZIPKIN
        Birol ?ENKUL - 1974
        [email protected]
        0 554 267 93 73

Yorum yap

Herkese Slm.;

JBL'in siskanali her tufege oluyor. Ithalatcilarin getirecek diye keyfini beklemektense 30 milyon verip JBL'in kanalini kullanmayi dusunun derim.
          IStanbulda bulabilirsiniz.

kolay gelsin..

Yorum yap

şiş kanalı ne abi yaaaa :oops: :oops: :oops:
            Aytaç ÇOKGÜNGÖR
            Harita Mühendisi
            -1989-

Yorum yap

zıpkın borusunun uzerıne sıs ıle arasına yapısıyor. sısın daha net gıtmesını saglıyor. sıse boru uzerınde kanal olusturuyor.

Yorum yap

zıpkıncı Nickli Üyeden Alıntı
                şiş kanalı ne abi yaaaa :oops: :oops: :oops:
                şişin daha düzgün atılmasına yarayan bir oluk ahşap zıpkınların hepsinde var metal olanlar içinde böyle yapışkanlı plastik olanları mevcut

Yorum yap

Ahşap kullanıyorum almıyım. :)

Yorum yap

şeref beyin mesajı benimkinden önce gitmiş yine

Yorum yap

bu şiş kanalını izmir de nasıl bulabilirim yardımcı olan arkadaş olursa çok sevinirim.
                      Mür?it Uzuno?lu ?ZM?R

Yorum yap

Onursub ta sorduğumda şiş kanalı gelmişti ve bitmişti 15 gün sonra yeni parti geleceği söylenmişti.Bu gün itibariyle gelmedi diye biliyorum ama genede sormakta fayda var.Bu arada Jbl 30 ytl ye nerede var yer söylerseniz sevinirim.

Yorum yap

mursit Nickli Üyeden Alıntı
                          bu şiş kanalını izmir de nasıl bulabilirim yardımcı olan arkadaş olursa çok sevinirim.
                          Dostum İzmirde esperasub var omer'in mlz. satıyor oraya bir bak eğer bulamazsan onursub' ın getirmesini bekleriz veya jbl'inkini alabiliriz.Tabii jbl nerde var bende bilmiyorum ama arkadaşlar eminim yardımcı olacaktır.
                          SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                          Birol ?ENKUL - 1974
                          [email protected]
                          0 554 267 93 73

Yorum yap

JBL yanlış hatırlamıyorsam Kızıltoprak Sportech'te olması gerekiyor.

Yorum yap

JBL kanal
                              Yalcin Bey Sportech 0216 3496362 fiyat konusunda yanilmiyorumdur umarim ... 6 ay kadar once aldim kargo masrafi ile 40-42 milyona mal oldu diye hatirliyorum..

kolay gelsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X