Duyuru

Gizle
No announcement yet.

gazi kaptanın son şaheseri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gazi kaptanın son şaheseri

apneanında var aynısı olmus valla cok güzel olmus tebrikler basarılarının devamını dilerim :P

Yorum yap

Olayda bir aşılmışlık seziyorum. Gazi abi, aştın abi son günlerde. Allah sonunu hayır getirsin. Tekne, zıpkın sırada ne var abi?? Sen bu konuda Nirvanaya ulaştın gibi geliyo bana.

Hakkaten harika olmuş, ellerine sağlık. Sayende millet erkenden emekli olup senin gibi bu işlere vermeye başlayacak kendini.

Yorum yap

Tek kelime ile Mükemmel.. Ayakta alkışlanacak türde bir çalışma.
        Sertan SAVA? - ?stanbul

Yorum yap

tek kelime ile süper...

Yorum yap

ersoy inan bana apnea bu zıpkının yanına bile yaklaşamaz ben ikisinide
            kullandım bu çok özel bir zıpkındır...

Yorum yap

Tebrikler çok güzel olmuş.Ancak benim bir sorum olacaktı.Bu ahşap tüfekler hiç denendi mi?Yani yapılıyo da belli bir süre sonra açarsa ne yapacaksınız?Eleştiri olarak algılamayın yada yanlış anlaşılmasın ama BeN güvenemem.

Yorum yap

Süper olmuş.Tebrikler.Ellerinize sağlık...

Yorum yap

Emre eline sağlık canavar gibi olmuş.
                  Yapımı hakkında bilgini paylaşmanı bekleriz. Özellikle tetik kısmının yapımı ve kabza içine montajının nasıl yapıldığını merak ediyorum.
                  Nede olsa el emeği :)

Yorum yap

Gerçekten şaheser,yakında bu tüfekle vurulan trofelerin resimlerini de alırız umarım. Tebrikler Gazi Bey, ellerinize sağlık.
                    "Totally Addicted To Bass"
                    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

.............................

Yorum yap

Sade ve cok şık. Suda da eminim cok iyidir. Tebrikler...

Yorum yap

Güzel ve sağlam olmuş tebrikler.. Tetık mekanızması hazırmı satın alındı ?

Yorum yap

Tebrikler Gazi Hocam, Bir Dapiranda Aydın'da var deriz artık.

Yorum yap

Ben cok önceleri duydugum ve gördügüm gazi abinin bu methini şimdi sitede yayınlanması cok hoş. O bu konularda cok alttan alan birisi. Tekrar tebrikler abi....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X