Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pirat Tekne Yapımı " Gazi Kaptan Adına "

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Pirat Tekne Yapımı " Gazi Kaptan Adına "

Denizle olan maceram; kendime bir denizmaskesi ve şnorkel almamla başladı.Hiç unutmam ilk denemelerimde neredeyse boğulacaktım.O gün birkaç denemeden sonra vazgeçtim, zaten günübirlik bir gezideydik etrafta öğrencilerim de vardı ve bu kadar mahcubiyet o günlük yeterdi.Daha sonra o yaz Bodrum-Ortakent'te bir pansiyon kiraladık.Tabii bu arada evlenmiş ve 8 aylık bir kız babası olmuştum.Neyse o sene maske ve şnorkel kullanmayı iyice öğrendim, 3-4m derinliklere dalabiliyor, kabuk çıkarabiliyordum.İlk defa zıpkınla balık ve ahtapot vurmuştum, çok mutluydum.Daha sonraları bu dalma işini biraz ilerlettim, tüplü dalış kursu aldım.Bu arada tatil kavramım değişti.Artık her yaz Marmaris-Datça yolundaki "Çubucak Orman Kampı" na çadır kuruyorduk.Burası bana göre dünyanın en güzel yerlerinden birisi.Artık her yaz oradayım.Tatil bitiminde eşyalarımızı Hisarönü köyüne bırakıyor ve bir sonraki yaz tekrar gelip eşyalarımızı alıyor ve çadırımızı kuruyorduk.İşte ne olduysa orada oldu ve ben bir baktım ki zehirlenmişim...Kanıma yelken ve tekne virüsü bulaşmış ve bu hastalık her geçen gün ilerleyerek kronik bir hal almıştı. Artık bir tekne yapmalıydım

Gazi Demir-Aydın

-EGETEAM-

soylıcek kelıme bulamıyorum"helal olsun" dısında
    F.?lkay TASKIN
    03/10/1977

Yorum yap

Gazi abi senden yapımın detaylarını canlı olarakta dinledim.Yaptığın şey bir harika.Yoktan varetmek bu dünyada kaç kişiye nasip olmuştur ki.Herkezin seni örnek alıp bişeyler üretebilmesi dileğiyle.Süper.

Yorum yap

ozan abi abooooooo
        diorum baska brisey demiyorum
        hll olsun sana ben odayı bıle oflaya puflaya tamızlaerken way beee

Yorum yap

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Valla aştı bu topik olayları
          Helal olsun bravoo

Yorum yap

Gazi Hocam sizi tebrik etmekle kalmayıp ayakta alkışlıyorum.... Çok sevdiğiniz bir hobiyi gerçekleştirmek için bu kadar uğraşmak , bu kadar emek sarfetmek takdir edilecek bir özveri... şahsen ben ekmeğimi kazandığım mesleğimde bile bu kadar sabırlı ve özverili bir çalışma gösteremiyorum....

Yemin ederim resimlere teker teker bakarken tüylerim diken diken oldu..... Gözlerime inanamayıp defalarca baktım :shock: :shock: .... Umarım bu emeğiniz ve sabırlı çalışmanız bana örnek olur... :oops:

Yorum yap

OY OY OY OY OY OY OY OY

Gazi Bey müthiş bir yetenek , size kaptan diyebilirmiyiz ? :)

Yorum yap

Elle yapılabılecek sanırım en zor şeylerden biri helal olsun abi son noktayı koymuşşun....

Yorum yap

Zaten Gazi Kaptan :D :D :D :D

Yorum yap

:D :D :D

Yorum yap

İşte azim diye ben buna derim...Helal olsun brawoo

Yorum yap

Gerçekten çok güzel. Gazi Bey tekne ne kadar sürede bitti?
                        "Totally Addicted To Bass"
                        Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

abi sana helal olsun be

Yorum yap

Tek kelime ile : MÜKEMMEL !
                            Sertan SAVA? - ?stanbul

Yorum yap

üstat tek kelime ile harika ,sizi ayakta alkışlıyorum
                              teknenin planlarını nerden edinebilirim,yardımcı olurmusunuz .
                              uzun zamandır düşündüğüm şeyi siz başarmışsınız tekrar tebrikler....

mükemmell...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X