Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DALIş SIRASINDA BIÇAK DÜşÜRMEYE SON.......

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DALIş SIRASINDA BIÇAK DÜşÜRMEYE SON.......

Tabi elimizde bir bıcak ve telefon kablosu gerekıyor kablo 15-20 cm kesilir

Bıcagın dibinden yakısıklı bi delik açılır

Kablonun bir ucu acılan delıkten bıcaga bir ucuda kabzanın musaıt bır yerıne takılır.....

sonuc: bıcak cekıldıgı zaman 1 1,5 metre uzuyor bırakıldıgı zaman yerine toplanıyo herhangıbır sekılde duserse kaybolma sorunu yok......

Bugün kardan dolayı büroda otururken aklıma geldi....... :o

güzel fikir :D ama ipin takılma ihtimalini düşünmek gerekir.(dolaşırken azda olsa sallanır. çok iyi yerleştirmek gerekir.)

Yorum yap

10 dakikada yapıldı üzerinde çalışılmaya acık bi proje ama genel hatlar bu olur......

Yorum yap

yucel sen buroda elınde bıcaklamı dolasıyosun.. :shock:
        telefon gıbı duruyo ama ıyı fıkır. hemen yapıcam. bıcaga baglanan yere bı kıstırma olursa daha yakısıklı olur heralde.

Yorum yap

dentice Nickli Üyeden Alıntı
          yucel sen buroda elınde bıcaklamı dolasıyosun.. :shock:
          telefon gıbı duruyo ama ıyı fıkır. hemen yapıcam. bıcaga baglanan yere bı kıstırma olursa daha yakısıklı olur heralde.
          Evet abi işler kesat para istemeye gelen olursa diye bıcakla oturuyom... :D evet abi telefon kablosu cekıyosun uzuyo bırakıyosun toplanıyo......

Yorum yap

Levrek arkadan gelip abi telefonun kontur ücreti nekadar antalyadaki orfoz cemali arıyacam diye soruyormuş.Tabi levrek çağırmak için değişik yollarda buluna bilir

Yorum yap

:D aaa bak bu hiç aklıma gelmemişti......konturlu telefon gelsin levrekler.....abi ben onları yakacak odun var diye kandırıcam bosunamı aldım o ahsabı...... :)

Yorum yap

Bazı av tekniklerinde levrek olan bölgeye büyük ayna koyuyorlar levrek kendi görüntüsünü dişi levrek sanıyor aynadaki aksi kaçmayınca oda kaçmıyor buda sıkça uygulanan bir av taktiği olarak kullanılıyor şimdi ben ilk dalışa boy aynasıyla geliyorum. Bu arada ya yarın ya cuma Halitler çaya gelicek gelsenize.

Yorum yap

Çok güzel yaa.. Helal olsun abi..

Yorum yap

Biçok tehlikeyi en başta acil br durumda bıçağı düşürme riskini ortadan kaldırıyor.Tebrikler.Eline sağlık...

Yorum yap

..........................................

Yorum yap

sevgili bora düşüncen bana pek uygun gelmedi cünki cekildigi zaman 1.5 metre oluyor,bıraktıgın zaman sıfır yerleşiyo sallanan bi durumu yok ama tabi benimki sadece bir fikir begenen uygulasın diye sevgiler saygılar......

Yorum yap

üstad birde bıçağı kırmaya son diye bir başlık atsanda okusak :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

Halitcim ona bıcak kırma degil bıcak kılıfını kırma derler merak etme yapıstırdım...........

Yorum yap

muzaffer abi ya suda balık ile aynadaki yansımayı karıştırıp aynaya zıpkın atarsak.abi alemsin yaa. :D :D :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X