Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bilek Agırlığı Ver.1

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bilek Agırlığı Ver.1

Cubuk halinde satılan kg. mı 2.5ytl olan kursundan alıyoruz 5.5cm boyunda kestikten sonra tanesi 40gr. geliyor 12 tanesini 2mm uç ile deliyoruz.

Daha sonra deliklerden ip geçirerek düğüm atıyoruz bu sayede kıvrılabiliyor...

şu an henüz bitmedi ister bunu bu şekilde başına ve sonuna cırt ekleyerek kullanın isterseniz uygun bir bezle kaplıyıp yıne cırt ekleyin..

Bez demişken ilk akla gelen suyla teması bol olan ve su emmeyen cabuk kuruyan şemsiye bezleri gelıyo yalnız denemeyin biz denedik sonuç yukarda :)

Yada bilek ağırlıgı ver.2 yi bekleyin :)

:arrow:

Yorum yap

Bunu bilegimize nasıl takacagız anlamadım....

Yorum yap

Versiyon ikideki gibi bez kaplıyıp cırt eklicez, kursunlar ıp ıle baglı oldugu için her kursun arasına dikiş geçmeye gerek kalmıcak...

Yorum yap

Valla sertan uşenmedi dikti ben kasmadım kendımı bu yontemi denedim.. :) dikiş makınası olsa neysede...

Yorum yap

ok şimdi anladım...

Yorum yap

ben zamanında koşu ağırlığı olarak yapmıştım. olta kursunlarını kalın kadife bir kumaşla kapatıp aralarını dikmiştim. cırt band yaygın degildi, ayaga baglaması zor olmustu. şimdi ortalık cırt band kaynıyor. her derde deva...
              Kemal Erbatur
              1969

Yorum yap

şemsiye dikiş tutmadı heralde dimi abi..Aslında gereksiz eski bir sırt çantasıda olabilir abi kumaş olarak ...Kolay gelsin..

Yorum yap

Evt sırt cantasının ıcındekı astarı ıle kapladım ve cırt dıktım...

Yorum yap

deliklerden elastik ip geçirsek?

Yorum yap

cok guzel fıkır tebrıkler...

Yorum yap

Çok güzel olmuş bir an son dönem yaratıcı programlar aklıma geldi :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X