Duyuru

Gizle
No announcement yet.

amerikada dalış bilgisayarları nekadardır bilgisi olan varmı?????r

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• amerikada dalış bilgisayarları nekadardır bilgisi olan varmı?????r

arkadaşlar baldızım bu ay amerikaya gidecek ve uygun bulursa bana dalış bilgisayarı getirecek sizce d4 ve f10 orada ne kadara satılıyordur aranızda amerikaya gidip alan varmı yada araştıran varmı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Cevap: amerikada dalış bilgisayarları nekadardır bilgisi olan varmı?????r

F10 ordada burdaki fiyatlarda diye hatirliyorum.d4 de dolarin artmasiyla cok ucuza gelmez sanirim ayrica garanti tr de olmiycaktir
    Erman Doyum
    13-07-1984
    ÇE?ME/?ZM?R

Yorum yap

Ben arastirmistim amerikadan almak burdan daha bile pahaliya geliyor. Ispanyadan italyadan bile getirmek mantikli degil arada 50-100 tl rakam oynuyor pili bitince o parayi ekstradan oduyorsunuz zaten
      Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
      / Profiler

Yorum yap

1 tane olacaktı bende kullanılmamış ilgilenirseniz görüşelim...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X