Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yurt dışından uygun alınabilir m?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yurt dışından uygun alınabilir m?

Merhaba Arkadaşlar;

Bu ay içerisinde Çek Cumhuriyeti' ne gitme durumumuz bulunmakta. Bilgili arkadaşların yardımına ihtiyaç duyduğum için bu konuyu açtım. şu an için düşündüğüm 3 saat bulunmakta.

-Sporasub sp1
    -Aeris F10
    -Çok uygun bulunabilirse (Suunto D4)

Bu ürünler için fazla olumsuz yorum da göremedim. (Sizler de ek yorum yapabilirsiniz tabii ki) Ancak esas sorum bu ürünlerin herhangi birini Çek Cumhuriyeti' nde uygun fiyata bulabilir miyim. Eğer bulursam aksi bir durum oluşması halinde, garanti konusunda sıkıntı yaşar mıyım.

Yurt dışından ürün alan ve bu ürünleri kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Syg

Cevap: Yurt dışından uygun alınabilir m?

Suunto ve sporasub hakkinda bir bilgim yok fakat aerisin amerika ve turkiye fiyati neredeyse ayni amerikan mali olmasina ragmen.

Yorum yap

Aeris için sitelere bakıyordum. şu anda İspanaya' da 197 Euro (480 TL) olduğunu gördüm ancak Türkiye' de ne kadardır bilmiyorum. Kargo ile getirme niyetinde olmadığım için bu fiyatlar ancak referans olabilir. Bu saatler için başka yorumu olan da yok sanırım...

Yorum yap

şu konuya bi göz atın isterseniz... http://www.zipkinci.com/dalis-saatle...im-lutfen.html
        Cem Kul

Maryland, ABD

daha öncesi;
        Ören - Burhaniye / Bal?kesir
        Gülbahçe / Urla - ?zmir

http://www.zipkinci.com/senkop-sig-s...ye-kurali.html

Yorum yap

Bu konuyu da incelemiştim. Sp1 ve aeris benim için fiyat açısından ön planda. Ancak bildiğim kadarı ile özellik olarak aeris daha önde. (dalış uyarı ayarları) SP1' de uyarı ayarları var mı eğer varsa da yeterli mi kullanan tanıdığım olmadığından bilemiyorum. Bu sebeple bilgisi olan arkadaşlara danışmak isterim...

Yorum yap

Verginin olmadığı yada bize nazaran daha az olan ülkelerde elektronik malzemelerde gözle görülür bir fark ortaya çıkıyor. Ama özellikle saatlerde bu bizim kullandığımız Suunto, Aeris, Omer vs markalı ürünlerde çok bariz farklar yok. Benim size önerim Türkiye'den güvenli ticaret yapıp ürünü garantili almanızdan yanadır. Yurtdışında çalışan çoğu firma uluslararası garanti vermemektedir. Size söyleyecekleri şey şu olacaktır kısa ve öz olarak sadece mağaza garantisi.. Bu garantiyi ülkemizde spot olarak çalışan her firma vermekte zaten.

Saat konusunda size önerim bütçeniz müsaitse Suunto D4İ, eğer kısıtlı bir bütçem var diyorsanız ise kesinlikle Aeris F10 V2'yi tercih edin. Sizi üzmez.

Umarım yardımcı olmuşumdur...
            Hasan HASAR
            0 rh (+) / 1986

ADANA / KARATA?
            gSm: 0 546 406 06 08

Mail:
            [email protected]

sigpic

Yorum yap

Ben zamaninda cok arastirdim ozellikle suuntonun amerika haric diger ulkelerde burdan fazla bi farki yok ben aeris kullaniyorum memnunum aradaki 50-100 lira arasi fark olucagini dusunuyorum bence bu farki verip turkiyeden garantili alabilirsiniz .. Saat konusuna gelince aeris gayet yeterli bi saat oldugunu dusunuyorum
              Ak?n Ege
              ?zmir/Kar??yaka

Yorum yap

Bu arada sp1 aeris' den daha pahalı sanırım ama aeris daha fazla özelliğe sahip deniyor. Bu dalış anında alarm sistemi ve süreler sp1' de yok mudur?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X