Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kemal AKGÜNER Adına Dalışta Sıvı Tüketiminin Önemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kemal AKGÜNER Adına Dalışta Sıvı Tüketiminin Önemi

Dalışı Rahatlatma Konusunda en önemli içeceklerden biri ayrandır.Ayranda kalsiyum ve fosfor yüksek miktarda bulunur.
    Nabzı dengeler.Nabız düşürmeye yardımcı olur.Dalıştan sonra hiç dalmamış gibi hissetmenizi sağlar.
    Ayrıca dalış esnasında şamandıranızda da ayran bulundurup 15 dakikada bir içerseniz dalışı çok rahat tamamladığınızı göreceksiniz.
    Ardahan Dikme
    [email protected]
    Kuzey Egeliler____
    Extrablatt geri döndü.
    Poseidon A?k?na!!!

Teşekkürler...cok faydalı bir bilgi.

Yorum yap

Re: Kemal AKGÜNER Adına Dalışta Sıvı Tüketiminin Önemi

Extrablatt Nickli Üyeden Alıntı
      Dalışı Rahatlatma Konusunda en önemli içeceklerden biri ayrandır.Ayranda kalsiyum ve fosfor yüksek miktarda bulunur.
      Nabzı dengeler.Nabız düşürmeye yardımcı olur.Dalıştan sonra hiç dalmamış gibi hissetmenizi sağlar.
      Ayrıca dalış esnasında şamandıranızda da ayran bulundurup 15 dakikada bir içerseniz dalışı çok rahat tamamladığınızı göreceksiniz.
      Hiç denemedim ama bize de ayranın faydalarını 1 saat boyunca anlattı. :) Kemal Abi ayranını yanından eksik etmiyor..İlk fırsatta ben de denemeyi düşünüyorum..

Yorum yap

Sığ suda av yapanlara ters tepki yapmaz inşallah... :)
        Bir de ayranın tuzundan susarsak :)
        Ben de ilk dalışta deneyeceğim.
        "Totally Addicted To Bass"
        Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

..............................................

Yorum yap

benimde mideme iyi gelmedi dalmadan iki renin almama rağmen keyfim kaçtı.

Yorum yap

Süt ürünleri laktik asit yüzünden kaslarda yorgunluk hissi yaratır diye biliyordum.

Yorum yap

sağol kardeş ilk fırsatta uygulayacam

Yorum yap

Ben Kemal abinin kışın sürekli portkal suyu pekmez karışımı içtiğini görürdüm. Denedim bende bir süre ama midem bi tuhaf oldu vazgeçtim. Ayran daha iyi olabilir.

Yorum yap

........................

Yorum yap

Walla Süleyman aynen öyle. İnanılmaz bir iştahı var. Ama şuna kara verdim hiç birşey içmemeye Bir şekilde mide bozuluyor.

Yorum yap

son günlerde ünlü markaların da bu işe girmesi ve keşfetmesi ile heryerde bulunabilir olan " KEFİR " i mutlaka bir deneyin derim ... dalıştan önce yarım litfe ve dalıştan sonra yarım litre kefir sizi çok rahatlatacaktır ... ancak tabii ki bu benim gibi amatör kıyı dalıcıları için geçerlidir ... nihayetinde kefir içinde az da olsa doğal alkol ve karbondioksit bulunmaktadır ... ben herhangi bir ters etkisini yada zararını görmedim ancak dediğim gibi zaten kıyıdan dalıyorum ve yüzüyorum ...

aslında kefir içeceği birçok faydalı şey gibi yine türkler tarafından bulunmuş ve yüzyıllardır kullanılan bir içecektir ... faydaları saymakla bitmez ...

bilgi için => http://tr.wikipedia.org/wiki/Kefir - http://sufizmveinsan.com/arastirma/kefir.html - http://www.milliyet.com.tr/2005/05/04/pazar/paz16.html

Yorum yap

Cevap: Kemal AKGÜNER Adına Dalışta Sıvı Tüketiminin Önemi

ben ayranın içine sarımsakda koyup içiyorum. böylelikle kan basıncı düşerek apnea süresi uzuyor. herkese tavsiye ederim.
                          Özkan Orbay Do?an
                          Didim /1985 / CMAS ** / yacht master
                          H?zl? dü?ün, hemen karar ver, an?nda uygula..!

Yorum yap

Paylaşım için teşekkürler..
                            Ozan ÖNEN
                            15.07.1981
                            Çanakkale
                            MERTSUB DALI? DONANIMI
                            www.mertsubonline.com
                            ?? =0286 214 00 30
                            [email protected]

Yorum yap

Asitsiz meyve suları (elma, kayısı v.b.), süzme bal ve bol su vazgeçilmezdir benim için. Ama şu ayranı da bi deneyelim bakalım. Merak ettim.
                              NE MUTLU TÜRK'ÜM D?YENE

Let's face it
                              Robbery rising
                              We're all bad all, bad all faces
                              .....
                              ...
                              .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X