Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SORU

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SORU

SORUM VARDI DALMAYA YENİ BAşLADIM ANLIK DERİNE GİRİP CIKARKEN Bİ TEHLİKESİ VARMI.BENİM KULAKLARIM DELİK BİLİÇSİZ DALMAKTAN HERHALDE.BİDE DERİNE GİRİP CIKTIGIMDA GÖZLERİM YAşARIYOR KENDİMİ KAYBECEK GİBİ OLUYORUM NE YAPMALIYIM

Akın uzman bir hekime başvur... Daha sağlıklı olucaktır senin için...

Yorum yap

Onur Güner Nickli Üyeden Alıntı
      Akın uzman bir hekime başvur... Daha sağlıklı olucaktır senin için...
      En doğrusu Onur'un söylediği gibi uzman bir hekim tarafından kontrol edilmen..

Ayrıca profilden imza bölümen ad soyadını yazar isen daha samimi yaklaşım içinde olunur.Site kuralı olarak mecburidir..Saygılar..

Yorum yap

kardesim bende aynı sorun oldu orta kulak intihaplanması oldu dogru durust bır hekime bas vurman lazım suda saka olmaz dal sağlıcakla

Yorum yap

selam akın.dalmaya yeni başladım diyorsun.kulak eşitlemeyi biliyorsan ve daldığın zaman basınç geldiği zaman kulak eşitliyorsan,ve hala gözlerin yaşarıyorsa doktora git derim.ama kulak eşitlemeyi bilmeyipte derine dalarak kendini zorluyor ve kulaklarını eşitlemiyorsan,o zaman sendeki olan şeyler doğaldır.bu söylediklerimi kendi tecrübeme ve dalış eğitimim sayesinde sana aktarıyorum.saygılar.dal sağlıcakla...erdinç

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X