Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Milli Bisiklet Sporcusuyum Fakat Bu Sporada Bayıldım-Karşılıklı Spor Yardımı Lütfen=)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Milli Bisiklet Sporcusuyum Fakat Bu Sporada Bayıldım-Karşılıklı Spor Yardımı Lütfen=)

Hepinize Merhabalar,Bu Camiaya Bayıldım Son Derece Heleki Bu Forumdaki Uslup Ve Nitelikli Konuşmalar ve Paylaşımlar...

Ben 17 Yaşındayım Lise Öğrencisiyim Aynı Zamanda Milli Bisiklet Sporcusu ( Türkiye Ve Balkan şampiyonu Domestiğiğim ) 10 Yıldır Çeşitli Dal Sporlarla Uğraşıyorum.
    Fakat Serbest Dalış Çok Ayrı Bir Dsiplin,Super Ve Farklı Bir Adrenalin.

- İyi araştırdıktan sonra 400 TL Bütçe ayırdım yarışlardan kazandığım paralardan bir kısım ayırdım,fakat LYS Sınavına girerken ve diğer sınavlara başvuru yaparken
    paramın yarısını oraya harcadım,şimdi önümdeki bir yarışa gitmek için ve yiyecek takviyelerimide hesaba katarak bu bütçemi 200 TL ' Ye düşürdüm,malesef
    decatlona gittiğimde sadece bir palet almaya param yetti,tam kasaya gidecekken Murat abiyle tanıştım muhabbet ettik soru sordum bu uygunmu derken dinledi işte nasıl bir durumun içinde olduğumu,bunu yapmamamı ve bu forum sitesini tavsiye etti bana 2-3 gün neredeyse bir sürü konu okuduktan sonra bayıldım. Kendisi eğer oraya yazarsan 2.el kullanmadıklarını sana ucuza verebilirler dedi kendisine çok teşekkür ediyorum.

* Sizlerden istediğim şu sevgili abilerim ; Ben Karşılıklı Paylaşımda Bulunmak İstiyorum, veya bendeki beğenilen eşyalarıda karşılıksız gönderirim.

* Oakley Bisikletçi gözlüğü 2 Adet ( Orjinal 2.sınıf malzeme 2 Tane var fazladan )
    * Orjinal 3 Takım Bisikletçi Forması
    * 1 Adet Sedona KASK
    * Matara ve Matara Kafesi
    * Dış ve iç lastikler
    * 1 Adet Sedona minik çok fonk... Pompa
    * 1 Adet kısa eldiven
    * Adidas-Lotto Laktak Çorap
    **** Sponsorum Olan Herbalifeden Protein Ve Yüz Spreyi ( 5-10 Adet )
    * Ayriyetten Randevulaşarak Validebağ Korusu ( İST / Üsküdar Adliyesi(eski) 'nda bisiklete bindirebilirim sizleri ( bisiklet benden(diğer malzemelerde...)

Bunların hepsini isteyen herkeze İSTANBUL içi teslim ederim( İst dışı 5-10 tl yi geçmicek şekilde gönderebilirim...)

Sizlerden İstediğim...

1. İyi bir eğitim alabileceğim abilerimin vakitlerini rica ederek onlarla dalmak
    2. Partnerlik Yapabilirim ( Eşlik edebilirim )
    3. Alalha şükürler olsun altımda bisiklet,bacaklarda kuvvet olduğu için rutin antremanım 150 Km olduğu için ist'nin her yerine bisikletle gidebiliyorum...

4. Ve Serbest Dalışla Alakalı Malzemeler istiycektim,babam işportcı,kendi dersanem,okul,sporum vs. allaha şükür hepsini kendim kazanıyorum ama malesef,dalgıçlıkta 2. sınıf malzemeler bile çok pahalı,bisiklette allaha şükürler sponsorum var,ama malesef bunda yok...

* Kıyafet- şnorkel-maske-palet-zıpkın-ağırlık Sizler malzemeleri,ana şeylerin bana neler lazım olduğunu biliyorsunuz,önerilerinize,bilgilerinize ihtiyacım var
    İstanbul içi heryerden gelip alabilirim efendim

*Antreman Dönüşü sarayburnundaki abileri izleyerek heveslenip hep orda dalmaya başladım ama suyun soğukluna 15 dk'dan fazla dayanamıyorum,akıntıda yoruyor
    maks 5.metre daldım fakat çok zevkli heleki yengeçler,bazende yeşilköyde dalıyorum

* 174-176 Cm Boyum, Fix 65 Kilom Sizler ( Sadece çin malı bir şnorkel ve maskem var ve 200 TL Para belki bunu biraz daha zorlayabilirim )

Vaktini ayırıp,okuyan,okumayan herkeze müteşekkirim.Kendinize dikkat edin,sağlıcakla dalın... Bol mutlu hayırlı günler...
    Konu YOuZeFxMaB tarafından (https://zipkinci.com/member/43652-youzefxmab Saat 20-06-2013, 23:15 ) değiştirilmiştir.

Cevap: Milli Bisiklet Sporcusuyum Fakat Bu Sporada Bayıldım-Karşılıklı Spor Yardımı L

aramiza hoş geldin yusuf... arkadaslar elinden geldiğince sana yardimci olacaklardir.. cok güzel bir spora merak sardiğiinin ve bu sporu birakamayacağinin farkinda olmani isterim... en az bisiklete bindiğin kadar zevkli bir spordur kurallari dahilinde... kazasiz belasiz dalişlar geçirmen dileğiyle....
    .elimde 3 kg fazla kursun mevcut onlari gönderebilirim....
    Konu onr6nkoc tarafından (https://zipkinci.com/member/27360-onr6nkoc Saat 20-06-2013, 23:46 ) değiştirilmiştir.
    ONUR ALTINKOÇ
    1985 ?STANBUL

Yorum yap

Cevap: Milli Bisiklet Sporcusuyum Fakat Bu Sporada Bayıldım-Karşılıklı Spor Yardımı L

Yusuf hoşgeldin.
      Ümit TURGUT
      TRABZON
      0RH+
      Hiç bir bal?k seni bekleyen ailenden önemli de?il ZIPKINCI.
      05057798635

Yorum yap

Hosgeldin ysuf kardesim butce knusuda seni cok iyi anlarm hic acele etme ben ne zor sartlarda daldim skoç brtyeyi gogsume don lastigiyle takip zipkinin kabzasi acitmasin die neler yapar dururdum ama suan elmden gelen en iyi prof .malzemeleri edindim. Sizde ufak ufak burdan temz malzemelerle baslayabilirsiniz paranizi biriktirip her ay bisiyler alip devam edeblrsnz bu spora. sitede cok sevecen cok yardimsever abilerimiz var bedelsiz gonderen kisiler war hatta forumda konu olarak ble war. Benmde elmde fazlalik bsyler olursa elmden geleni yaparim kardesim

Yorum yap

İlginizden dolayı teşekkürler,hoşbulduk efendim...
          Tabikii,bu sporun ne denli eğlenceli olmasına orantılı bir okadar da risk taşıdığının farkındayım,bu yüzden tecrübeli birinden kesinlikle bilgi almadan zor şeyleri denemicem,yavaş yavaş tecrübe edinerek ilerlemeyi düşünüyorum...

Yorum yap

yigitözbayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hosgeldin ysuf kardesim butce knusuda seni cok iyi anlarm hic acele etme ben ne zor sartlarda daldim skoç brtyeyi gogsume don lastigiyle takip zipkinin kabzasi acitmasin die neler yapar dururdum ama suan elmden gelen en iyi prof .malzemeleri edindim. Sizde ufak ufak burdan temz malzemelerle baslayabilirsiniz paranizi biriktirip her ay bisiyler alip devam edeblrsnz bu spora. sitede cok sevecen cok yardimsever abilerimiz var bedelsiz gonderen kisiler war hatta forumda konu olarak ble war. Benmde elmde fazlalik bsyler olursa elmden geleni yaparim kardesim
            Teşekkürler

Yorum yap

YOuZeFxMaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              İlginizden dolayı teşekkürler,hoşbulduk efendim...
              Tabikii,bu sporun ne denli eğlenceli olmasına orantılı bir okadar da risk taşıdığının farkındayım,bu yüzden tecrübeli birinden kesinlikle bilgi almadan zor şeyleri denemicem,yavaş yavaş tecrübe edinerek ilerlemeyi düşünüyorum...

Senden tek istegimiz kendi adimada istegim senkop samba ve hipervantilasyon knularini iyice oku takip et

Yorum yap

yusuf aramıza hoşgeldin elimde 75 lik apnea pover point var işimi görür dersen yollayayım.

Yorum yap

Senden tek istegimiz kendi adimada istegim senkop samba ve hipervantilasyon knularini iyice oku takip et
                  ya sorma ben havuzda onu hep yapıyordum denizdede ilk günlerle yapıyordum sonra öğrenince ne riskli bir şey yaptığımı fark ettim,uyardığın için çok müteşekkirim,

Bu arada mesaj düzeltmeye beceremedim

*5 Adet Polyester-Airodinamic Bisikletçi şapkası var 10 Adette Normal Güzel yazlık şapkalar
                  * 1 Adet Çakı ( Alyan çakısı klasik set+düz yıldız tornavida )

Bunlarıda isteyenlere verebilirim zaten İST içi ise kolay veririm gününde

Yorum yap

mustafa yaraş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yusuf aramıza hoşgeldin elimde 75 lik apnea pover point var işimi görür dersen yollayayım.
                    Olabilir,ne kadar istiyorsunuz abi

Yorum yap

kardeşim para istemiyorum adresini mesaj at yarın olmassa pazartesi kargoya vereyim

Yorum yap

kardeşim para istemiyorum adresini mesaj at yarın olmassa pazartesi kargoya vereyim
                        Ama çok yüksek bir fiyat'ta bende bir şey vermek isterim,mahcup olurum yoksa, bende size oeakley gözlük göndereyim o'da onun fiyatı kadar

Yorum yap

için Google Görsel Sonuçları

Yorum yap

Yuregine saglik mustafa abi

Yorum yap

Yuregine saglik mustafa abi
                              Mustafa Abicim ; Malzemeden daha değerli,gönderdiğin yazı içinde çok teşekkür ederim,çok etkilendim kesinlikle uygulucam,çok teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X