Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Teşekkür

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Teşekkür

Merhaba,
    Apnea firmasının ilk ürünlerini kullananlardan biriyim.
    Geçtiğimiz sene, firmanın bir yetkilisi ile Çanakkale' de tesadüfen karşılaşmamız ve sohbet etmemiz neticesinde, bu tüfeğimi yeni modeli ile değiştirmek istedikleri konusunda bilgi verdi.
    Eski tüfeğimi kendilerine gönderdim. Nitekim yeni ürün bir hafta içinde elimde oldu. Ücret almak istemediler.
    Blue thunder 100 cm ahşap tüfeği 19 mm 25 cm lastik, ip palamut, 6,5 mm 140 cm şiş ve makara ile birlikte kullanıyorum.
    Uzun menzilli atışlar ve isabet kabiliyeti açısından son derece memnunum.
    Firma sahipleri, yetkilileri ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyor başarı diliyorum.
    Saygılar
    Jak Boeno
    1955
    ?stanbul

Jak Boeno Nickli Üyeden Alıntı
    Evet Tamer Bey, kulandığım metal tetikli mekanizma, bu teknolojinin en iyilerine oranla biraz sesli. Ancak ip palamut kullanarak daha güçlü sesleri minimize edince, gözardı edilebilir hale geliyor. Araştırma geliştirme konusu oldukça pahallı ve emek istiyor. Bu konuda firmanın yapıcı eleştirleri değerlendireceği kanısındayım.
    Saygılar

Sayın Jak BOENO
    Ürünlerimizi kullanmanız bizi onurlandırdı size teşekkür ederiz.
    Ürünler hakkındaki bütün eleştrilerinizi bekliyoruz, ki biz daha iyiyi yapalım sizlerde daha kaliteli ve fiyatı daha makul malzemeler ile dalışın tadını sonuna kadar çıkarın.
    Tetikten çıkan sesin farkındayız ve çözüm için hala çalışıyoruz en kısa zaman da çözüme kavuşacaktır.

SAYGILARIMLA
    Hakan Fuat ERELVANLI

Yorum yap

Teşekkür ederim Sn. Erelvanlı,
      Belirttiğim gibi arge çalışmaları pahallı ve geri dönüşümü zaman isteyen girişimlerdir. Bu konuda yerli üreticilerin desteklenmesi gerektiğine inanıyor ve savunuyorum. Başarılar dilerim
      Saygılar
      Jak Boeno
      1955
      ?stanbul

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X