Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MASKE & SNORKEL

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MASKE & SNORKEL

ozan arkadaş fiyatlar çıkmamış ama?? birde başka bir arkadaşında sorduğu gibi ankarada nasıl ulaşacağız bu modellere???

Yorum yap

Önce teşekürler. Fiyatları konusunda bilginiz varsa
      sevinirim.
      Mavi günler.

Yorum yap

ben apneanın flexa model şnorkerini aldım .20ytl acayip su alıyor hiç memnun değilim.lütfen düşünen arkadaşlar parasına yazık etmesin.saygılar.

Yorum yap

Hasan bende sürekli apnea kullanıyorum.Malzemelerimin 3 te 1 i apnea.Her markada tek tük te olsa sorun oluşabilir.Bende beuchat nin çok pahalı bir şnorkeliyle sorun yaşadım.Bu şekilde sakın almayın ibareleri hoş değil.Sorunun varsa bence önce yetkilisine danış.Sorununu kesinlikle çözerler.Çözemezlerse gel bende senin yanındayım.

Yorum yap

Hasan kardeşim
            İzmirde oturuyorsun sanırım
            Firmanın ürününü değiştirmesi için başvurdunmu?
            şikayetini belirtip ürünün ayıbının giderilmesi için bir şeyler yaptınmı?
            İnan ki yapsaydın Apnea'nın çalışanları sana şertsız yardım ederdi
            Bana taa Bursadan bu yardımı yapıyorlarken sana İzmirden yapmamalarına beni inandıramazsın kusura bakma
            Bir firmayı karalamadan önce gerekli olan her şartı yerine getirip,
            sonuç alamamış olman gerekir diye düşünüyorum.Zira oradan bir çok kişi ekmek yiyor.Küçük bir sorunu halletme yoluna gideceğine firmayı karalamak o insanların ekmeği ile oynamak demektir.

Yorum yap

Arkadaslara katiliyorum. Her ne kadar bi snorkelin " acayip su almasi" ni anlamasamda, boyle bir durumda sorunun cozumune yonelik hareket en dogrusu olurdu sanirim.Belkide sen yalnis kullaniyorsundur snorkeli olamaz mi.
              Oyle bile olsa firma yetkililerinin sana yardim etmekten kacacagini inan dusunmuyorum.Sonuc olarak bahsettigimiz sey bir snorkel.
              Saglikli dalislar dilerim...

Yorum yap

2 tane apnea snorkel aldim ikiside birlesim yerinden su aldilar. Bende neopren yapitiricisiyla parçalari yapistirdim. Yakinda Apnea yüzünden balici olucam :) Su almasinin disinda ve balici olmak üzere olmam disinda apnea snorkelden yana bir problemim yok :) O su alan snorkel dediginiz insanin dalisini ne kadar etkiliyor biliyor musunuz? 20 ytl para verdikten sonra bir plastik parçasina. 0nsan bir dener yaptiktan sonra :(
                Ürünü kullanmayanlar bosuna mesaj kalabaligi yapmasinlar. Apneanin bütün ürünlerinde problem var. Kalitesiz plastik kullaniyorlar. plamutlari lastigi tutamiyor plastiginden kaçiriyor. Ama çözümü var yilmazin sert plastigiyle degistiriyorsun. Palamut birlesim yerinden kiriliyor. Ama lastikleri çok sert, güçlü. Mekanizmalari sürekli bozuluyor. Kabzasi yüksek güçleri tasiyamiyarak kiriliveriyor.
                Bunlara ragmen kullaniyor musun? derseniz kullaniyorum. Ama bazi malzemelerini. Palamut lastik gibi. Ama demkada da böyle problemler olabiliyor. örn. palamutun plastigi lastigi tutamiyor. Çünkü apnea gibi yumusak yapmislar ama metal kismi gayet saglam.
                Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
                sigpic
                " Dive4Life "
                Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

HASAN USLU-1967 Nickli Üyeden Alıntı
                  ben apneanın flexa model şnorkerini aldım .20ytl acayip su alıyor hiç memnun değilim.lütfen düşünen arkadaşlar parasına yazık etmesin.saygılar.

Diğer forumdada size belirttiğim gibi malzemeler ile ilgili her şikayetinizde
                  bize baş vura bilirsin çözüm herzaman vardır .
                  elinde bulunan malzemeyi bana getirirsen sana yardımcı olabilirim.

Yorum yap

bütün arkadaşların kendince fikirleri doğru hepinize saygı duyuyorum.ama sizde aynı olaydan muzdarip olmayın amacındayım .ayrıca apnea markasını kesinlikle kötülemiyorum çünkü kullandığım ürünlerin birçoğu bu markayı taşıyor. hakan arkadaşım ilginede teşekkür ediyorum.iyikide alışverişlerim sizin gibi duyarlı esnaflardan olmuş. en kısa zaman da gelicem görüşürüz.saygılarımla.

Yorum yap

Rookie Nickli Üyeden Alıntı
                      2 tane apnea snorkel aldim ikiside birlesim yerinden su aldilar. Bende neopren yapitiricisiyla parçalari yapistirdim. Yakinda Apnea yüzünden balici olucam :) Su almasinin disinda ve balici olmak üzere olmam disinda apnea snorkelden yana bir problemim yok :) O su alan snorkel dediginiz insanin dalisini ne kadar etkiliyor biliyor musunuz? 20 ytl para verdikten sonra bir plastik parçasina. 0nsan bir dener yaptiktan sonra :(
                      Ürünü kullanmayanlar bosuna mesaj kalabaligi yapmasinlar. Apneanin bütün ürünlerinde problem var. Kalitesiz plastik kullaniyorlar. plamutlari lastigi tutamiyor plastiginden kaçiriyor. Ama çözümü var yilmazin sert plastigiyle degistiriyorsun. Palamut birlesim yerinden kiriliyor. Ama lastikleri çok sert, güçlü. Mekanizmalari sürekli bozuluyor. Kabzasi yüksek güçleri tasiyamiyarak kiriliveriyor.
                      Bunlara ragmen kullaniyor musun? derseniz kullaniyorum. Ama bazi malzemelerini. Palamut lastik gibi. Ama demkada da böyle problemler olabiliyor. örn. palamutun plastigi lastigi tutamiyor. Çünkü apnea gibi yumusak yapmislar ama metal kismi gayet saglam.

Merhaba
                      Önce tanıştığımız için memnun olduk.
                      Üzüldüğüm konu sizin bukadar şikayetiniz vardı da neden benim haberim olmadı?
                      Neyse bunlar başa gelmiş üzüldük ama biz firma olarak dalgıç arkadaşlarla telefonda yada şahsen görüşmelerde en anlayışlı firma olduğumuza inanıyoruz sorunlu malzeme tabi olacak olacak ki siz de biz de en iyiye ve en güzeli kullanalım ve imal edlim.
                      Bize elinizdeki sorunlu apnea mallarını gönderirseniz size sorunsuz malzemelerle değiştirebiliriz.

Saygılarımla
                      Hakan Fuat ERELVANLI

Yorum yap

Nail Bey,
                        Problemli bir mal icin "saticiya danismak en mantikli yol" demek icin illa o mali kullanmaya gerek var mi bilmiyorum.Ayrica bunu yazmanin mesaj kalabaligi oldugunu da dusunmuyorum.Iciniz rahatlayacaksa soyleyim, ben de apnea snorkel kullandim gecmiste ama soyle iyidir boyle iyidir deyip aksi bir soylemde bulunmak yerine sorunun cozumune ve usluba yonelik dusuncelerimi belirtim.
                        Bu arada snorkellerinde sorun cikarabilegi konusundaki goruslerinize katiliyorum ama arkadasimiz bu konuda bir bilgi vermemis sizinde gorebileceginiz gibi.Umarim arkadasimiz urunle ilgili problemini en kisa zamanda halleder.

Saglikli dalislar dilerim

Yorum yap

hatalı cıkan urunu her urune mal edemeyız arkadaslar.ben kardesımın butun malzemelrını apnea aldım.palet elbıse ahsap zıpkın gozluk snorkel bıcak...ıkı yıldır kullanıyor ve suana kadar hıc bır urununde sorun cıkmadı.ustelık cokta sık dalıslar yapıyoruz.bende apneanın ahsap tufegını kullanıyorum 2 senedır.kullandıgım pıcasso tetıkten tutukluk yapmaya baslayınca almıstım.benım tek sorunum tufekte olmustu.arıza yapan tufegımden govde ve tetık tertıbatını sokup apneaya yapılması ıcın gondermıstım.arkadaslar kısa surede gelen tufegıme mı sevınsem,yıpranan govdeye attıkları cılayamı sevınsem...yanı tufek sıfır olmus+lastıgı,sısı ve yenı kılıfıyla gelmıs.sımdı ben sahsen bu hızmetı bırebır yasıyorsam bu fırma gercekten cok ıyı yolda.paralarımızı dısarılara verecegımıze bırakalım ıcımızde kalsın.kostek degıl destek omaya calısalım...

Yorum yap

hiç apnea malzeme kullanmadım.
                            ama bir firma sahibinin kotu seyler duyabilme riskinide goze alarak aramıza girmesi, yanıtlar yazması bile bence malına guveni işini sevmesini gosterir ki hepimizin şu yada bu oranda diger satıcılarla sorunlarmız olmustur.
                            Hakan bey uygarca tututmunuz icin sizi kutluyorum.
                            apnea urunlerine cok daha sıcak bakmaya basladıgımıda ifade etmeliyim.

Yorum yap

Bir snorkel su aliyorsa aliyordur. Belki acayip bir sekilde fazla su aliyordur belki az sonuçta sorun vardir. Snorkeli yanlis kullanmakta nasil oluyor, yani bir insan snorkeli nasil yanlis kullanabilir ki !!:) Bende de su alma problemi oldugu için bu sözleri kendi üstüme alindim onuda belirteyim :) Belki gereksizdi ama yazdik artik :) Yoksa Serkal bey sizi kirmak gibi bir niyetim yoktu. 2 tane snorkelde bu sorunu ben yasadim 2 tanede bu sorunu yasayan kisi söyledi. Epey fazla bence.
                              Ben elestirilerimi markanin daha iyi olmasi için yapiyorum. Ama çevremde apneaya gönderilen sorunlu mallarin geri dönmesiyle ilgili problem yasayan pek çok örnek varken elestirilerimi yogunlastirmamda bir sakinca olmadigini düsünüyorum. Çünkü, yerli bir firmanin bu isten para kazanmasini bende isterim. Paramiz yurtdisina çikmasin... Ama bu firmaninda bütün mallarinda ayni kaliteyi tutturmasi ve her müsteriye kisa sürede çözüm üretmesi gerekir. Ben simdi bir snorkel için ya da palamut için 15 gün bekleyemem.
                              Bahse girerimki, palamutlardaki hareketli kisimlarin, çentige oturan egri kismin yamulmasi(çevirme lastik kullaniyorum) ve plastikten lastigin kaçmasi gibi problemler hallolsun herkes apnea palamut alacaktir. Güçlü lastikler kullanildiginda kaçirma yapiyor. Palamutlar güzel ama biraz daha güçlü olmalari gerekiyor. Birçok arkadasim zaten apnea lastik kullaniyor. Apnea palamut, lastik ve snorkel kullanicisiyim. Ve gözlügünüde kullandim.(kisa süreli kullanmama ragmen memnun kaldim.)
                              Paletlerinide kullandim baslangiç için uygun fiyatli bir ürün. Biraz sert olmasi disinda(pabuç kismi) Yeni baslayanlar için :)

zipkinci.com üzerinden bu konularda muhatap bulabilmek beni çok memnun etti. Bize bu olanagi saglayan site sahibi Ozan beye sorunlarimizla ilgilenen Hakan beye ve Apnea firmasina tesekkürler.
                              Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
                              sigpic
                              " Dive4Life "
                              Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X