Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bizleri İlgilendiren Bir Dergi "DENİZ MECMUASI"

Gizle
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Bizleri İlgilendiren Bir Dergi "DENİZ MECMUASI"

  Değerli forum üyeleri, ülkemizde denizcilikle ilgili yayın oldukça az. Belki raflarda görmüşsünüzdür, Deniz Mecmuası dergisi alanında ender yayınlardan. Derginin editörleri kendi alanında tanınan isimler, çoğu da akademik kökenli. Ancak akademik bir yayın değil, isminden de anlaşılacağı gibi Deniz Tutkusunu işleyen magazinsel bir yayın. Yazarlar çoğunlukla eski denizciler. Dergi içeriğinde ülkemiz denizciliği ile ilgili çok değişik konular bulabilirsiniz, şiirler, anılar, resimlerle nostaljik hikayeler, akademik içerikli yazılar, sportif denizcilik vb. Dergiyi tutkumuzun yazılı ifadesi olarak gördüğüm için sizlerle buradan paylaşmak istedim.
  Unutmadan, Eylül sayısında üyemiz Yusuf Ziya şipal' in de "Serbest Dalış" üzerine bir yazısı yayınlandı. Benden haber vermesi :)  [email protected]
  https://twitter.com/kyhn_yldrm
  http://www.icimdekidusman.com
  '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... '' • #2
  Cevap: Bizleri İlgilendiren Bir Dergi "DENİZ MECMUASI"

  Bir zamanlar serbest dalış diye bir dergimiz vardı %90 lık serisi elimde halen mevcut hala çevirir çevirir okurum çok şey öğrenmiştim . Bu seviyede bir dergi daha çıkmadı maalesef . Keşke tekrar yayınlansa . Bu dergi ise daha geniş bir yelpazede içeriğe mevcut denizciler için ideal .
  TOYGAR PEKEL 1976 ?zmir/Bodrum/Çe?mealt?

  Yorum yap


  • #3
   Cevap: Bizleri İlgilendiren Bir Dergi "DENİZ MECMUASI"

   Kaçırmışım...
   Fatih
   ?stanbul
   1978
   Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

   Yorum yap

   Hazırlanıyor...
   X