Duyuru

Gizle
No announcement yet.

7-ARALIK-2005 ZIPKINCI.COM DOSTLARI BULUşTU

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 7-ARALIK-2005 ZIPKINCI.COM DOSTLARI BULUşTU

ÖNCELİKLE 3.GELENEKSEL ZIPKINCI.COM BULUşMASINDA BULUNAN 50 ARKADAşIMA TşK.EDERİM.HER ZAMANKİ GİBİ GÜZEL BİR GECE İDİ.HATTA BİR ARA ZIPKINCILARIN KORDON BOYUNU İSTİLA ETTTİĞİNİ SANDIM .KOSKOCA DALIş YARIşMALARINDA BİLE 50 Kİşİ ZORLA TOPLANIRKEN BİZ İZMİR DE ZAMAN İÇİNDE BU SAYIDAN FAZLASINI TOPLAMAYI BAşARIYORUZ. GÖRÜşTÜĞÜM BÜTÜN ARKADAşLARIM BU KONUDA ÇOK İSTEKLİLER VE YAKINDA BİR ORGANİZSAYSON EKİBİ HAZIRLAMA ZAMANININ GELDİĞİNİ DÜşÜNÜYORUM.ÖNCELİKLE BİZİ HİÇBİR GÖRÜşMEMİZDE YANLIZ BIRAKMAYAN EGE TEAM MENSUPLARINA TşK.EDERİM. GAZİ KAPTAN-MURAT YILMAZ VE EMRE TEZCAN SİZLERİ HERKESE ÖRNEK OLDUĞUNUZ İÇİN VE ÜşENMEDEN NAZİLLİ DEN AYDIN DAN BİZLERLE OLDUĞUNUZ İÇİN TşK.EDİYORUZ.
    BÖYLE BİR GRUBUN İÇİNDE OLABİLMEK BENCE GERÇEKTEN AYRICALIK.İZMİRDEYİM VE SİZLERLE BU VESİLE İLE TANIşIYORUM.BENCE MÜKEMMEL BİR FIRSAT.1 SENE İÇERİSİNDE BU KADAR KALABALIK BİR DOST ÇEVRESİNE SAHİP OLABİLDİĞİM İÇİN ZIPKINCI.COM AİLESİNE TşK.EDERİM.
    NASİPSE HEP BERABER GÜZEL şEYLERE İMZA ATACAĞIMIZA EMİNİM.BU TARZ ORGANİZASYONLARIN SIK SIK OLMASI İÇİN HEM FİKİR OLDUĞUMUZU BİLİYORUZ.MÜSAİT OLAMAYIPTA GELEMEYEN ARKADAşLARIM BENCE DİĞER BULUşMAMIZDA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYACAKLARDIR.DAHA GÜZEL GÜNLERDE HEP BERABER OLABİLMEK DİLEĞİYLE HERKESE SAYGILAR DİLERİM.

İYİ Kİ VARSINIZ.TşK.LER

Yorum yap

Çok güzel bir geceydi.Herkese canı gönülden teşekkür ediyorum.Bir dahaki buluşmayı iple çekicem.Dostlarla beraber olmak çok zevkliydi.Yaz gelsin işallah hepberaber birde tekne turu yapıcaz..

Yorum yap

Bu güzel geceye katılan, organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. :)
        "Totally Addicted To Bass"
        Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

tebrikler çok güzel bir geceymiş birdahaki sefere buluşuruz inşallah
          Hakan Ceyhan (kyocera)
          Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

Çok güzel bir geceydi. Bir daha ki gecemiz dahada güzel olacak . Herkese çok teşekkür ederim

Yorum yap

Tuncer abi öncelikle böyle bir org. bizleri bulusturdugun için tesekkur ederim.Aydın'dan gelip bizleri yanlız bırakmıyan Emre abi,Gazi abi,Murat abi'ye tesekkur ediyorum.o gece de orda bulununan tüm arkadaslarıma tüm abilerimize tesekkurler en kısa zamanda bir daha böyle org. görüsmek dilegiyle. ((yeni dostluklara ))

Saygılar

Yorum yap

gecede her şey çok güzeldi... bir araya gelmenin mutluluğuyla herkesin gözleri pırıl pırıldı. kurulan dostlukların daimi olmasını dilerim...hepiniz cok sıcak kanlı insanlarsınız aranızda olabilmek beni cok mutlu etti.Daha güzellerinde birlikte olabilmek dileğiyle...

Yorum yap

antalyada toplandığımızda yaşadığım hazzı ve mutluluğu; sizleri böyle birarada görünce tekrar yaşadım.. nacizane benzer bir organizasyonun oluşmasına katkısı olan biri olarak bu toplantıyı gerçekleştiren ve katılan tüm arkadaşlarıma sonsuz tebrikler.. şunu görüyorum ki izmir'e gelirsek birgün, fazlasıyla samimi ve içten dostlarımız var..

Yorum yap

sizlerle beraber olmak çok keyifliydi , gerçekten çok güldüm :lol: :lol: :lol: tuncer bir dahaki sefere lütfen kalmar ve midye tava yapan bir yer seçelim .allahtan gece kendini affettirdin :lol: :lol: :lol: ... ben özellikle gençleri çok sevdim çok iyi yetişecekler arkamızdan daha nice toplantılara ...

Yorum yap

Böyle güzel organizasyonları gördükçe insanın orda olası geliyor.. 8) Muhabbetiniz bol olsun..

Yorum yap

Orada olmak büyük onur ve keyifti organize eden herkeze teşekkürler.

Yorum yap

sedat abi rakıları oğuz götürdü çaktırmadan :lol: bende bir dahaki sefere şöyle rakılı mezeli yapalım diyorum...

Yorum yap

Her nekadar katılamasamda her nekadar sizleri tanımasamda sanki yıllardır sizlerle sohbetteymiş gibi yaşadım sitedeki resim ve yazılarınıza bakarken,teşekkürler birliktelikleri yaşatanlara...

Niyazi Coşkunsoy

Yorum yap

Böyle güzel bir geceyi düzenleyen ve katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.İzmir'li arkadaşlar güzel bir dostluk örneği sergilediler.
                              Tam bir aile havasında, hoş sohbet bir geceydi.
                              En kısa zamanda tekrarlanması dileklerimle.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X