Duyuru

Gizle
No announcement yet.

buluşma ve organizasyon.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• buluşma ve organizasyon.

arkadaşlar görüyorumki çogumuz tanışma ve biraraya gelmeyi gerçekten istiyoruz bu nedenle bu konuyu hızlandırma işini muzaffer beyden rica ediyoruz tabiiki zamanı müsait oldugunda. hepininizesaygı ve sevgilerle. :lol: :lol: :lol:

Kemal Bey bu konuda önceden bir çalışma yapmıştık ama bazı istenilenler olmadıgından dolayı ayarlıyamadık.şu an bir çok arkadaş tatilde oldugu için eylül veya ekim başı gibi bir toplantı yapacagız.

Yorum yap

merhaba arkadaşlar
      ben zıpkın avcılığına başlayalı 8 ay oldu. sizler gibi usta avcılarla dalmak istiyorum imkanlarım dahilinde her organizasyona katılmak istiyorum sadece dalışları seyirci olarakta izleyebilirim arabam ve ben emrinizdeyim lütfen yapıcağınız dalışlar için benide haberdar edinki bu işi en iyilerden öğrenme fırsatım olsun görüşmek üzere

Yorum yap

Merhaba kardeş aramıza hoşgeldin.Kusura bakma ismini yazmadığın için sana adınla hitap edemiyorum.Ayrıca siteye tanışma bölümünden girseydin daha iyi olurdu.Gerçi mod. arkadaşlar tanışma bölümüne taşırlar topiğini.Bu kadar hevesli olman çok iyi.Umarım kalıcı olursun görüşmek üzere.

Yorum yap

Toplantı/Bulusma olayı en kısa sürede gerceklesir umarım.

Yorum yap

Murat bey Bu organizasyonu ekim başı gibi yapıcam.Hepinize tam tarih duyurulucak.

Yorum yap

teşekkür ederin engin bu arada ismim osman tanışma sayfasınada en kısa zamanda gireceğim şu kış gelmeden lütfen bi dalış organizasyonu yapılsın bende ustaları bi seyredeyim birileride bizi davet eder herhalde diye umuyorum güzel haberler bekliyorum

Yorum yap

Pazar günü bir terslik olmazsa bizim takım ava gidecek bize takılabilirsin.

Yorum yap

selamlar yücel bey organizasyonu haftasonu yaparsınız umarım örneğin
                  pazar malum çalışıyoruz bunu dikkate alırsanız sevinirim.şimdiden kolay
                  gelsin.tanışmak umuduyla.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X