Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kaç kişi sigara kullanıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kaç kişi sigara kullanıyor

Camiadaki sigara kullanımını merak ediyorum.Anket eklemeyide öğrenmiş olurum :D
    139

Anket olayını yapmışsın...

Standart 1 paket kullanıyorum... Ama bırakıcam inşallah.... :twisted:

Yorum yap

Hocam sigarayıda ancak deniz sevdasından bırakırım gibi geliyor.
      İnşallah tüm tiryakiler 2005 de bu illetten kurtuluruz.

Yorum yap

Ben kullanmayan kısımdayım arkadaşlar.

Yorum yap

Genel olarak günde bir paket..Bazen bir paketi aştığım bazen de hiç içmediğim oluyor. Dalıştan önce çok sigara içmişsem nefeslenmede çok problem oluyor. Kullanmayanlara tavsiyem, başlamayı aklınızdan bile geçirmeyin :!: :!:
          "Totally Addicted To Bass"
          Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Bende Allah a şükür bıraktım
            Herkese tavsiye ederim. O kadar açıldım, rahatladım ki anlatamam !

Yorum yap

KARA AVCILIĞI AşKINA BIRAKTIM DENİZ AşKINA HİC BAşLAMAM ARTIK :lol: :lol: :lol:

HEPİNİZE İYİ DALIşLAR

Yorum yap

slm

arasıra puro ve nargile icerim ama sigara alıskanlıgım hic olmadi.

Yorum yap

Sigarayı bırakalı 4,5 ay oldu 12 yıllık tiryakiyim bırakıyorum deyip bıraktım 3 hafta sonra el alışkanlığım gitti şu an canım bir nefes dahi bile istemiyor ve uyku dzenime kadar her konuda rahatlığını hissetmeye başladım.. Allah herkeze nasip etsin...

Yorum yap

Ben de sigarayı uzunca bir süre içtikten sonra ( 12-13 yıl ) bir çırpıda bırakanlardanım. Yaklaşık 2 sene oldu. Bıraktıktan sonra kendimi kurt adam gibi hissetmeye başladım, her türlü kokuyu almaya, her tadı hissetmeye başladım. Öksürük, tıksırık vs. ile zaten bıraktığınız aydan itibaren vedalaşıyorsunuz.

şimdi kültabağının kokusu bile 10m den beni rahatsız ediyor.
                    Allah herkese hiç içmemeyi, içiyorsa bırakmayı nasip etsin, bir insan için yapılabilecek en güzel dualardan biri de budur herhalde.

Nefesimize sağlık...

Yorum yap

Ne mutlu ki içmeyenler çoğunlukta görünüyor.

Yorum yap

Bu kadar kullanıcının olduğu bir forumda anketlere genelde 30 civarı oy gelmiş yakışmıyor arkadaşlar 200 defa görüntülenip sadece 30 oymu atılır. Ayıpladım şimdi. :?

Yorum yap

bgoksu Nickli Üyeden Alıntı
                          Bu kadar kullanıcının olduğu bir forumda anketlere genelde 30 civarı oy gelmiş yakışmıyor arkadaşlar 200 defa görüntülenip sadece 30 oymu atılır. Ayıpladım şimdi. :?
                          Abi birde şey var tabii.. ben mesela bi 4 kere girmişimdir. Kim içiyor, kim içmiyor diye baktım.Yanimerak ettim acaba içenlermi çok içmeyenlermi diye birazda ondan olabilkir. :D

Yorum yap

muspaker Nickli Üyeden Alıntı
                            Genel olarak günde bir paket..Bazen bir paketi aştığım bazen de hiç içmediğim oluyor. Dalıştan önce çok sigara içmişsem nefeslenmede çok problem oluyor. Kullanmayanlara tavsiyem, başlamayı aklınızdan bile geçirmeyin :!: :!:
                            hatta dalıştan önce 1 gün sigaraya ara verdiğimde çok fark ettiriyor.. en iyi hiç kullanmmak inşallah o günleride görürüz :(

Yorum yap

26 yasima kadar hic icmedim. bir sigara icsem ve ciger kapasitemi zerre kadar etkilese buna bile tahammul edemem diyordum. kendi capimda kosardim o zamanlar. icenlere hayretle bakardim. 10 yildir gunde bir paket iciyorum. hep aklimda birakmak var. bunun icin bir sebep gerek. o sebebi zipkin sporunda bulmak istiyorum. kesinlikle birakicam. hic baslamayanlar hic baslamasin. birakmak cok zor.
                              Kemal Erbatur
                              1969

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X