Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Lipsoz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Lipsoz

Birkaç gün önce şimdiye kadar gördüğüm en iri lipsozu vurdum.Kafadan vurmama rağmen çok debelendi ve tüfeğin ipini koparıp kaçtı. Almak kısmet olmadı. Bu kadar büyüyebileceğini tahmin etmezdim. En az 5 kg olduğunu tahmin ediyorum.Arkasından ağlayasım geldi.
    0

........................................

Yorum yap

2.400 kg. geldi. İskorpit olarak biliyordum babam lipsoz olduğunu söyledi. Ama egeden gelen lipsozlar yerine iskorpite birebir benziyordu. yalnızca iri ve rengi daha kızıldı. Mera Tuzla birdahada görmedim.

Yorum yap

tarık kardeş şişide götürdümü merak ettim birde fazla gittiğini,sanmıyorum kalmıştır o biyerlerde muhakkak keşke arasaydın biraz.

Yorum yap

şiş gitmedi. Hayvanı şişte zaptedemeyince ipe sağdım. Çıkışa geçerken tüfek de şiş de elimdeydi. Ama ipin kopacağı varmış. Balığı aradım ama bulamadım. Su çok bulanıktı. Kısmet değilmiş ne yapalım. Çağnozlar yemişlerdir çoktan. Asıl üzüldüğüm nokta zıpkınlarımın iplerini bakımlı tutarım. 2 - 3 dalışta bir değiştiririm böyle kötü sürprizle karşılaşmamak için. Ama olacağı varmış.

Yorum yap

1ve 2 kılo cıvarında vurdum

Yorum yap

Abi baba bir balık ya
              ABDULLAH ÇALIKAYA
              10/10/1992 B rH -
              ?STANBUL
              a[email protected]
              05456340010

Yorum yap

Enfes bir balık kaçırmışsın Tarık. Tadına da doyulmaz onun...

Yorum yap

Selamlar.Bende iki kere 1 kiloluk gördüm.Tarık beyin dediği gibi iskorpit zannettim." şimdi vurucam bunu çıkartırken zehirli dikeni batacak dedim" vurmadım.hata yapmışım meğer....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X