Duyuru

Gizle
No announcement yet.

zıpkıncı özelmidir?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• zıpkıncı özelmidir?

dostlar bu konudaki görüşleriniz.
    Benim nacizane görüşüm.evet özeldir.ancak özel olmayı gerektiren etkenlerde gereklidir.
    1.dalışı kuralları ile teknik,yönleri ileçok iyi ögrenmeye çalışmak.
    2.deneyimli arkadaşların ve site'dede var olan ustaların'da katkıları ile
    kendi yeteneklerini ortaya çıkartmak.
    3.limitlerini gayet iyi bilmek ve mütevazi olmak.
    4.sportmen ve amatör ruhunu kaybetmeden dürüst,samimi ve iyi bir karakter sahibi olup avı av gibi düşünüp,benden sonrada dalan dostlarımda dalabilsin diyen.
    5.özel yetenek,ve özel becerilerini çok iyi tesbit etmiş olup bunugenç kardeşlerimizede aktaran olmak.sabır ve samimiyetle olursa zıpkıncı neden özel olmasın?
    tek bir nefesle balıkların yaşadıgı ortama inip,uyum saglayan,balıkların daha şanslı oldugu dogal ortamlarında özelliklerini kullanarak av yapan özel degilmidir?
    tabiiki megalomanlıga kaçmadan mütevazi olarak.
    önemli olan çok büyük trofeler vurmakda degil.akşam evine döndügünde gururla vurmuş oldugu balıkları ailesi veya sevdigi dostları ile paylaşmanın zevk ve mutlulugu para ile satın alınabilirmi?
    tabiiki büyük trofelerde olacak onları vuran ustalarıda tebrik edip onlarla gurur duyacagız.resimlerini görüp kendimizede pay çıkarıp.bu benim dostum arkadaşım diyerek gurur duyacagız.
    düşünün arkadaşlar türkiyenin bir çok bölgesinden adını dahi bilmedigimiz,tanıma şansının olmadıgı,arkadaşları tanıyor,ve dost oluyoruz.yazışıyor ve hatta buluşup dalmaya gidiyoruz.
    gittigimiz bölgelerde bizi karşılayan bir çift sevgi dolu göz ve sıcaklık.daha ne istenir?böyle güzellikleri dostluk ve arkadaşlıkları kurmamıza sebep olan zıpkıncılık degilmidir?tabiiki burada haksızlık etmememiz gereken bu siteyi kurarak emek veren kardeşlerimizde var. onlar olmasa idi binlerce insanın toplanıp yazışarak,tanışma,ve büyük bir aile olmasıda mümkün olmayacaktı.o degerli arkadaşlarımızıda unutmamak lazım diye düşünüyor ve sizlerinde önünde bizlerin cefasını çeken siteyi kuran ve emegi geçen tüm kardeşlerimede teşekkür ediyorum.
    eksiklerim varsa lütfen ,tamamlayın dostlar.
    daha iyiye daha güzele ve kalıcı dostluklara dalma dileklerimle.
    saygılar.
    kemal çelik. :lol: :lol: :lol:

Çok güzel,çok sıcak,çok yapıcı bir yazı.aslında sevgili Kemal bu nerdeyse edebi bir yazı.
    Tebrik ediyor ve canı gönülden katılıyorum

sevgiler,saygılar.

Yorum yap

Kendi adıma teşekkür ederim Kemal abi gerçekten çok güzel bir yazı kutlarım...

Yorum yap

baba harika bir yazı yazdın tebrikler.bütün dalgıç abilerime iyi dalışlar dilerim.
        saygılarımla

Yorum yap

Bizler özel insanlarız vücudumuzu disipline sokan sağlığımızı düşünen avı ve avcıyı bilen ön sezileri kuvvetli gerektiğinde ani kararlar veren ve uygulayan daha ne olsunki Kemal abi..

Yazınız çok güzel kendi adıma teşekkür ederim..Saygılarımla..

Yorum yap

Zığkıncıyı güzel tarif etmissin Kemal abi
            Yeni arkadaşların benim (bende dahil ) zıpkınla dalma tekniklerinden önce bunları öğrenmesi gerekir derim. Avlanacak balığa ve meraya karşı saygılı olursa sınradan gelen avcılarıda düşünmüş oluruz.

Yorum yap

Elinize, aklınıza sağlık Kemal Bey.
              "Totally Addicted To Bass"
              Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Harikasınız,bir zıpkıncının hayata yansıması bu kadar güzel anlatılabilir....

Yorum yap

Gerçekten çok güzel bir yazı çok teşekkürler Kemal abi eline sağlık .

Bizlerin özel olduğu ancak bu kadar iyi anlatıla bilirdi. Tamamlayacak bir yer kalmamış sen her şeyi yazmışsın :)

Yorum yap

gerçekten çok güzel yazmışsın abi duygularına düşüncelerine ellerine sağlık.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X