Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hiç acemi biriyle daldınız mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hiç acemi biriyle daldınız mı?

Acemi bir zıpkıncıyla daldınız mı , ne gibi zorluklar yaşadınız? Balık vurabildiniz mi? Agaşonda siz ve hemen üstünüzde sizi ve gelecek balıkları izleyen bir çift göz oldumu, niye gelmiyo bu balıklar diye hayıflanırken size ( farkında olmadan) doğrultulmuş bir zıpkın farkettiniz mi hiç ? Yanınızda şapada şupada palet sallayan biriyle balık avına çıkıp sinir olan var mı ? Bu uğurda ölüm tehlikesini göze alan varmı içimizde ?
    38

.................................................. ....

Yorum yap

ben her zaman dalıyorum(kendim)

Yorum yap

Hatır için çok kez daldım yanlış hareketleri olsalarda kafama dogru zıpkın kurmaya calıssa da, arkamdan gelirken kendini balıklara kaptırıp zıpkını bacagıma koltuk altıma batırsa da onlara bişi ögretmek ve öğrendiklerini görmek bana daha büyük zevk veriyo...

Yorum yap

bir arkadaşım birgün ısrarla dalışa gidelim, kendime zıpkın aldım dedi. daha önce uzun yıllar daldığını söyleyen bu arkadaşıma "yurtdışından getirte getirte 50 cmlik havalı mı getirttin " diye sorduğumda zıpkının bıçak gibi bacağa takılabileceğini, kılıfı olduğunu, böylelikle balıkları kulaçla yüzerek daha rahat kovaladığını söyledi. ben de "aferin süper düşünmüşsün" dedim, açıklara doğru palet vurdum :) gittim...

Yorum yap

BERKAY Nickli Üyeden Alıntı
            bir arkadaşım birgün ısrarla dalışa gidelim, kendime zıpkın aldım dedi. daha önce uzun yıllar daldığını söyleyen bu arkadaşıma "yurtdışından getirte getirte 50 cmlik havalı mı getirttin " diye sorduğumda zıpkının bıçak gibi bacağa takılabileceğini, kılıfı olduğunu, böylelikle balıkları kulaçla yüzerek daha rahat kovaladığını söyledi. ben de "aferin süper düşünmüşsün" dedim, açıklara doğru palet vurdum :) gittim...
            Berkay arkadaşın eski bir kowboymuydu :) :) Süperdi ya :) :)

Yorum yap

:) :)

Yorum yap

Biçok kez daldım...

Yorum yap

BERKAY Nickli Üyeden Alıntı
                  Çok güzel. :) :D
                  "Totally Addicted To Bass"
                  Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Çok daldım :) Çok

Yorum yap

ben acemi olarak usta birisiyle daldım
                      bahsi geçen olaylardan sadece agaşonda yukardan onu izledim oda sadece 1-2 kez merakımı gidermek için. daha sonraları aramızda 5-8 metre mesafeli şekilde ava devam ettik güzelde av olmuştu.

Yorum yap

İmBat Nickli Üyeden Alıntı
                        ben acemi olarak usta birisiyle daldım
                        bahsi geçen olaylardan sadece agaşonda yukardan onu izledim oda sadece 1-2 kez merakımı gidermek için. daha sonraları aramızda 5-8 metre mesafeli şekilde ava devam ettik güzelde av olmuştu.
                        aynen taygun...

Yorum yap

Taygun ve yiğite katılıyorum.Acemi olsakta kimseyi şişlemeye niyetimiz yok.Bu anket biraz beni üzdü...Hiç kimse bu işi anne karnında öğrenmedi herhalde dimi ya...

Yorum yap

Evet birçok kez acemi arkadaşlarla dalış yaptım.Ama bu dalışlar hep kontrollü dalışlardı.Oradaki amaç o arkadaşların su becerilerini geliştirmekti.Yani genelde onlar önde ben arkadaydım yada en kötüsü yan yana.Yaptığımız dalışlardan sonrada uzun uzun konuşup hataları beraberce değerlendirdik.Bence keyifli de oldu.İnsanlara birşeyler verebilmek çok güzeldi.

Yorum yap

eh yani

Arkadaşlar , amacım kimseyi kırmak diildi, sadece başıma sık gelen bir şey olduğu için paylaşmak istedim. Genellikle sohbet açılınca , işte bizim oğlan da dalar muhabbeti olunca insanlar hemen dalalım birlikte falan diyor , bunun sonunda e madem öyle dalalım diyorsunuz ve ardından macera başlıyor. Hem bir kaç kez de ciddi tehlike atınca , ayrıca dalıştan hiç birşey vuramayıp çıkınca canınız biraz sıkılıyor.Olay bu kırılmaya gerek yok.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X