Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Elbiseyi Ne ile Yıkamalı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Elbiseyi Ne ile Yıkamalı?

Arkadaşlar Dışı jarse içi opencell elbisem war elbise leş gibi yosun kokuyor, baya kirlendi ne ile yıkamalıyım?
    7

Ondan güzel bir koku olamaz kardeşim sen en iyisi hiç yıkama. Saygılar.

Yorum yap

1 gece küvette yatır koku azalıyor
      sakın sentetik deterjan kullanma gölgede kurut

Yorum yap

Elbiseyi yıkadıktan sonra en az bir saat suda beklet ve içi dışa gelsin. Ben sene bir kaç defa çamaşır makinasına atıyorum çamaşır deterjanı yerine vücut şampuanı kullanıyorum soğuk suda yıkama yaptırıyorum sıktırma işlemi yaptırmıyorum.

Yorum yap

Teşekkürler.

Yorum yap

eçzehanelerde satılan anti bakteriyel vucut sampuanlarıyla küvete yatırıp daha sonra soğuk suyla durulayıp gölgede kurutmalı bence

Yorum yap

makineye atmaya ceraset edemem ama küvette şampuan ile yıkandı mı mis gibi oluyor :D hem güssel kokuyor hemde yumuşacık :D şaka şaka .. sabunla yıkamayın (arap sabunu kalıp sabun v.s ) çünkü sabun artıkları elbisede kalıyor ve zamanla beyaz beyaz kötü bir görüntü oluşturuyor.. hem de sabun kokusu igrenç oluyo :?

Yorum yap

Denizkızı hanım , Sabun dediğiniz gibi beyaz iz bırakıyor fakat arap sabununda beyaz iz kalmıyor. Saygılar

Yorum yap

arap sabununun iz bırakmadıgını biliyorum onun sadece kötü koku biraktıgını yazdgımı sanıyordum unutmuşum demekki paladin bey :D

Yorum yap

Mermaid Nickli Üyeden Alıntı
                    arap sabununun iz bırakmadıgını biliyorum onun sadece kötü koku biraktıgını yazdgımı sanıyordum unutmuşum demekki paladin bey :D
                    Arap sabununun güzel kokuluları satılıyor artık ciddiyim bunları sizlerin bilmesi lazım :P

Yorum yap

tabi siz eski topraksınız ne deseniz dgrudur paladin bey = şovalye bey :D
                      ama ben yinede yıkamam arap sabunuyla .. ne bilim.. :)

Yorum yap

abi çamaşır makinası zarar vermez mi??
                        ABDULLAH ÇALIKAYA
                        10/10/1992 B rH -
                        ?STANBUL
                        a[email protected]
                        05456340010

Yorum yap

Ben çamaşır makinasına atıyorum pardon attırıyorum bi sotun olmuyor sıkma yok deterjan yok sonrada guneş gormeyen biyerde kurutuyorum :) kurutturuyorum eşim saolsun bu kahrı kim çeker başka yoksa çok zahmetli oluyor.

Yorum yap

Emrah UYSAL. Nickli Üyeden Alıntı
                            Ondan güzel bir koku olamaz kardeşim sen en iyisi hiç yıkama. Saygılar.
                            aynen mis gibi yosun kokusu deniz suyundan arındırıyorum işlem tamamdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X