Duyuru

Gizle
No announcement yet.

((( KELLİK ))) VAZİYETİNİZ HANGİ SEVİYEDE?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ((( KELLİK ))) VAZİYETİNİZ HANGİ SEVİYEDE?

Ne sürtünme oluyor, ne fön derdi.
    Ne kepek sorunu, ne rüzgarda bozulma durumu,
    Öyle bir keyif ki;
    Hem berber masrafı azalıyor, hem şampuan...

Bütün kellere... _şair kertenkeleci_
    5

Coşkun abicim oraya bir şık daha eklemeni rica ediyorum.
    - SAÇLARIM FIRÇA GİBİ
    sanırım istenilen cevabı almışsındır :D

Yorum yap

ayinesi avatarıdır kişinin, lafa bakılmaz...

:)

Yorum yap

Yaş ilerlemeye başladı.Tabi önlerde ilerlemeye başladı.

Yorum yap

Henüz saçları tamamen dökülmemiş kişiler için biraz bilgi vereceğim.

Eğer saç dökülmesi ailenin erkek bireylerinde ırsi ise; yani baba, amca ve dedelerde kellik varsa bunun önüne geçilebilir. Sadece saç dökülmesini durdurmak değil, dökülen saçları yeniden çıkarmak mümkün.

Kısaca açıklamam gerekirse, erkeklerin büyük çoğunluğunda saç DHT 'ye (DeHidroTestesteron) karşı olan hassasiyet sebebiyle dökülür. Yani büyük oranda durumunuzu kurtarabilirsiniz. Tıpta 2 senedir etkin olarak faydası görülüyor.

DeHidroTestesteron ; testesteronun geri emilimi mânasına gelir. Buna hassasiyeti olan bireylerde saç dökülmesi oluşur. Adını vereceğim ilacı kullanırsanız saçlarınız 3 sene öncesine geri dönecektir. 3 seneden daha fazla aktif olmamış saç kökleri kapandığından geri dönüş süre ile kısıtlı. Eğer kellikte 3 sene öncesine dönmek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Saçlarınız çıkacaktır. Ancak ilacı bırakmanız durumunda saçlarınızdaki dökülme kaldığı yerden devam ediyor. Olumsuz yönü bu; ömür boyu kullanmak gerekiyor ki tekrar dökülme başlamasın.

Kullananların %2 'sinde ereksiyon problemi olduğunu biliyorum. Ancak ilacı kullanmayı bırakınca bu durum ortadan kalkıyor. İlacı deneyin, eğer ereksiyon problemi oluşursa bırakırsınız; bu açıdan sorun değil.

Bir cildiye uzmanına gidin ve "propecia tedavisi hakkında bilgi almak istiyorum" diye belirtin. Bu ilacın muadili Revigen 'dir. Eğer ereksiyon problemi çıkarsa Revigen tedavisi ile devam edersiniz.

Belirtmem gerekiyor kellik artık kader olmaktan çıktı. Tıp bu yönde çok ilerledi. Denemenizde fayda var, çünkü bende işe yaradı.

Ben senenin 6 ayı kullanarak durumu kurtarıyorum. Büyükbabam, babam ve amcalarım kel; benim yaşımda saçlı fotoğraf çektirenleri yok. Ben iyi gidiyorum..

Kolay gelsin..

Yorum yap

Allahtan saçlar fırça gibi. Yoksa şu disconnectus erectus durumuna 1 gün bile katlanamam.

Yorum yap

TORİK Nickli Üyeden Alıntı
              Allahtan saçlar fırça gibi. Yoksa şu disconnectus erectus durumuna 1 gün bile katlanamam.
              O yönde bir sorun olursa ilacın muadili ile tedaviye devam ediliyor. Rahatsızlık da ilaç bırakıldığında ortadan kalkıyor. Bende böyle bir sorun ortaya çıkmadı, kullananların da %98 'inde görülmüyor.

Yorum yap

Yanlış bir informasyonu düzeltelim;
                Revigen isimli preparat (ilaç değil) , Propecia nın muadili değildir, sadece öyle olduğu iddia mertebesindedir. Bırakın saç çıkarmayı saç dökülmesini önleme konusunda bile amerikan FDA onayı almamıştır.Bana göre revigen sadece bir "PARA TUZAĞI"dır.(Ha saçınız çinko eksikliğinden dökülüyorsa tabiki işe yarayacaktır çünkü preperat çinko içermekte)
                Benim söylediğimin aksini iddia edecek dermatolog ya daha hamdır ya da revigenin Türkiye distribütöründen çorbasını alıyordur.
                Propecia malum konuda kesinlikle etkili bir ilaç ama şöyle bir ikilem var; ya kel ve sağlıklı olucaz yada propecia içip karaciğeri biraz yorucaz.

Yorum yap

Aşağı tükürsen sakal, yukları tükürsen bıyık! Kellik ortadan kalkacak ama diğer özellikler kalkmayacak. Bir durum değerlendirmesi yapmak lazım, hangisi baskın bakalım...

Yorum yap

Ulen Oğuz yine yapmışsın yapacağını,senden korkulur;kusura bakma Oğuzcum her hangi bir şıkkı işeratleyemıyorum,İmbat'a katılıyorum,saçlar sırma yani............Çok şükür...kendine iyi bak
                    ..........

Yorum yap

Babamın lafı: Cevher olan yerde ot bitmezmiş :D

Yorum yap

Arkadaşlar benim de saçlar dökülüyo walla kafamda saç kalmadı diyebilirim. Günümüzdeki ilaçlar sadece saç dökülmesini durduruyor veya yawaşlatıyor. Ama bir kere o dökülme olayı genlerimize şifrelenmişse yani alınyazısı olmuşsa şuanda önüne geçecek teknoloji yok. İnsan kopyalamayı buldular ama kelliğe yol açan olayın önüne geçemediler tıpkı aids gibi.

Yorum yap

altemur Nickli Üyeden Alıntı
                          Yanlış bir informasyonu düzeltelim;
                          Revigen isimli preparat (ilaç değil) , Propecia nın muadili değildir, sadece öyle olduğu iddia mertebesindedir. Bırakın saç çıkarmayı saç dökülmesini önleme konusunda bile amerikan FDA onayı almamıştır.Bana göre revigen sadece bir "PARA TUZAĞI"dır.(Ha saçınız çinko eksikliğinden dökülüyorsa tabiki işe yarayacaktır çünkü preperat çinko içermekte)
                          Benim söylediğimin aksini iddia edecek dermatolog ya daha hamdır ya da revigenin Türkiye distribütöründen çorbasını alıyordur.
                          Propecia malum konuda kesinlikle etkili bir ilaç ama şöyle bir ikilem var; ya kel ve sağlıklı olucaz yada propecia içip karaciğeri biraz yorucaz.
                          Dermatoluğum propecia 'nın yan etkileri gözlenirse revigen tedavisine geçecekti. Bende Propecia 'nın herhangi bir yan etkisi görülmedi ve önlerde açılan yerlerde saç bitmeye başladı. Daha sonra bu tüyler uzadı. Revigen konusunda haklı olabilirsiniz.

Yorum yap

Bu arada, o avatardaki senin resminse saçların yaptırdığın PRİMOBOLAN ampuller yüzünden de gitmiş olabilir :D

Yorum yap

altemur Nickli Üyeden Alıntı
                              Bu arada, o avatardaki senin resminse saçların yaptırdığın PRİMOBOLAN ampuller yüzünden de gitmiş olabilir :D
                              Fotoğraftaki ben değilim. Arnold, California valisinin bir fotoğrafı. Vücudçuyum ancak anabolik/androjenik bir şey kullanmadım. DHT 'ye karşı hassasiyeti olan vücutçular "testesteron + antiöstrojen" içeren bir kür yaptıklarında kafada saç kalmaz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X