Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yenisini almaktan nefret ettiginiz malzeme hangisi ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yenisini almaktan nefret ettiginiz malzeme hangisi ?

Ben dahil bir cok dalıcı arkadasım malzemesi kullanılmaz hale gelince yenisi almaktan nefret eder. bu malzemelere zamanla alısırsınız huyunu suyunu ogrenirsiniz. yeni maske bugulanır kayış ayarı ugrastırır elbise zor giyilir , palet sıkar yada palası sert gelir. uzatmayalım en zorlandıgınız hangisi ?
    10
    maske
    30.00%
    3
    elbise
    0.00%
    0
    palet
    30.00%
    3
    zıpkın
    0.00%
    0
    snorkel
    10.00%
    1
    patik - eldiven
    30.00%
    3

posasını cıkartana kadar kullancan sonra dalıs donusu agırlık yapmasın deye cope atcan. :lol: :lol: :lol:
    Eskilerden Pendikli z?pk?nc?.

Yorum yap

ya zıpkının yenisini almaktan zevk duyarım alır almaz hemen dalmak isterim içim kıpır kıpır olur geri kalan malzemeler hep aynıdır zaten .yani bir tufeğin diğer bir tufeğe gore 20 tane artısı olabilir ama bir elbise veya maske birkaç artısı olur anca iyi elbisenin neopreni iyidir uzerine iyi oturur, maskenin tokaları iyidir yada yuzunuze guzel oturur hacmi kucuk ve guzeldir.Bence her zıpkın ayrı bir keyif verir avcıya hele birde istediği yere atıyorsa...Bu yüzden yeni tufek almak bana keyif verir...
      Mustafa KANMAZ CAD/CAM TOPSOL?D , RH?NOCEROS ,AUTONCAM ,AUTOCAD

"Ben ölünce bir elimi tabutumun d???na at?n . ?nsanlar görsünler ki padi?ah bu dünyadan eli bo? gitmi?tir." {Kanuni Sultan Süleyman}

Yorum yap

Tüfek almak bana da keyif verir , en sıkıldığım bunaldığım şey malesef çok pahalı olan kıstırma ve misinaları almak zorunda olmak.

Yorum yap

Mustafa KANMAZ(BaRBaR) Nickli Üyeden Alıntı
          ya zıpkının yenisini almaktan zevk duyarım alır almaz hemen dalmak isterim içim kıpır kıpır olur geri kalan malzemeler hep aynıdır zaten .yani bir tufeğin diğer bir tufeğe gore 20 tane artısı olabilir ama bir elbise veya maske birkaç artısı olur anca iyi elbisenin neopreni iyidir uzerine iyi oturur, maskenin tokaları iyidir yada yuzunuze guzel oturur hacmi kucuk ve guzeldir.Bence her zıpkın ayrı bir keyif verir avcıya hele birde istediği yere atıyorsa...Bu yüzden yeni tufek almak bana keyif verir...
          av ve imkan varsa yeni tufek almak pek keyiflidir.
          Kemal Erbatur
          1969

Yorum yap

bana göre maske alıştıgımızın dışında yeni aldıgımız maskeyle uyum saglamaya çalışmak,bazen insanı üzebiliyor. :lol: :lol: :lol:

Yorum yap

bencede maske buharlanır yüzünde rahat durmaz alın yapımdan dolayı burnumun üstkımına baskı uygulamayanı seçene kadar dolanır dururum tam bir ızdırap
              Hakan Ceyhan (kyocera)
              Karata? ?ZM?R

hay ?z. yi.

Yorum yap

Maske almaktan nefret ederım burnum buyuk bı cogu olmuyor.

Yorum yap

kesinlikle maske...

Yorum yap

...............

Yorum yap

şnorkel ve agırlık.Bunlara para verince moralim bozuluyor.

Yorum yap

snorker bence

Yorum yap

Bence de maske. Yeni maskeye alışması bir hayli zaman alıyor.

Yorum yap

bende maske diyorum ama en sevdiğim şey çorap almak o delik deşik çorapları deiştirdiğimde moralim düzeliyor

Yorum yap

ya ben çorapların yırtılmasına sinir oluyom bu yüzden mart ayına girdik hala tabanında avuç içi kadar deliği olan patikle dalıyorum :lol:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X