Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hangi gün Size uygun

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hangi gün Size uygun

Arkadaşlar hafta 1 gün herkese uygun bir saatte chat da buluşalım . Canlı canlı muhabbet edelim tanışalım..
    4

Benim evde b.sayar yok. İşyerinden fırsat buldukça giriyorum nete.
    Sizi ne zaman yakalarsam o zaman katılırım muhabbete

Yorum yap

Ben Cumartesi dedim ama, bana salı, perşembe günleri de uyar. İşlerimin daha az olduğu zamanlar bu günler.

Yahu neyse, siz bir gün bulun. Ben size uyarım... :)

Yorum yap

ben hergün işyerinden sabah9 akşam 18'e kadar bağlıyım.Ama iş değişikliği yapacağım belli bir süre formu takip edemeyeceğim.şu anda benim içinde hergün uygun,chat'e giriyorum ama bazen kimseyi bulamıyorum bazende bir iki işki oluyor.

Yorum yap

freemen kardeşim, az önce chat den meraba demişsin. Kusura bakma cevap yazamadım, o sayfa önümde açık diildi, farketmemişim. Farkettiğimde ise sen mekanı terkeylemişsin. Pardon :|

Yorum yap

sorun değil kuzeyli ben birazdan yine girerim.

Yorum yap

valla ben en çok hafta sonu uyar...eee öğrenci adamız + japonca okuyoz kolay deil öle hep nete girmek... neyse du ben cumartesiye tıklayım :)

Yorum yap

cuma aksamı iyi

Yorum yap

Ozan;
                  şu chat işini hızlandıralım biraz...katılım sağlıyalım hatta chat'e gelenlere sürpriz hediyeler ver :)

Yorum yap

Selamlar daha önce bu konuda yazmıştım hatta birde saat ekleyelim şu ankete demiştim.

Yorum yap

Ben hafta içi günleri 5 ten sonra her saat müsaitim..Hafta sonları ise akşam hatta gece saatleri müsaitim.. 8)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X