Duyuru

Gizle
No announcement yet.

HELAL BE OZAN'IM !!! (YOKSA PARAKETE Mİ ?? )

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• HELAL BE OZAN'IM !!! (YOKSA PARAKETE Mİ ?? )

evet arkadaşlar itiraf ediyorum ogan subı ben hack ledim :)

OGAN

Ozan mevzu nedir, neden hacklendi OGAN :cry: . ...arada bi bakip muhabbet yapiyorduk. Simdi bu foruma insanlar alisana kadar kopukluklar olacak.
    Bu sabah nete girdigimde aradim resmen Ogan i, bu forumda da fazla bi muhabbet döndügünü pek gormüyorum acikcasi.. :(

Yorum yap

Bence bazı haksızlıklara ve şişirmelere dayanamadı site.
      Aslında geri gelse iyi olur site.
      Yeni başlayan ustalar, eskilerden de bir dünya iyilik melekleri vardı orda !!!
      :) :oops: :?: :arrow:

Yorum yap

Forum

Bugünlük hiçbir keyif almadim bu forumdan arkadaslar....umarim ogan daki arkadaslari da buraya davet edersiniz de gelirler. Böyle giderse, herkes bir iki bakar bu foruma, muhabbet yok diye basip kabuguna cekilir.

Dalin saglicakla...

Yorum yap

Meraklamayın, bu işe gönül verenler çekilmez kabuğuna falan, Kaplumbağa mı kardeşim bunlar...

İlla bulacaklar bi ortam ki anılarını, fotolarını, geyiklerini paylaşsınlar.
          Çatlar yoksa adam...

Yorum yap

tüm benliğimle sana katılıyorum kuzeyli. :)

Yorum yap

Site felan hacklenmedi arkadaşlar..

Yorum yap

arkadaşlar burda güzel bir platforum oluşturmak istiyorsak çevremizdeki (sanal - real ) herkezi zipkinci ya davet ederlim

Yorum yap

Arkadaslar merhaba,

Herseyin ilki aliskanlik yapar daha bi baska olur . Ama zamanla daha iyisi daha yenisi yapilir, zamanlada eskisi ile yarisir hatta gecerde. Bu isi yapanlara burada cok is dusuyor, eski havayi burada yakalamak icin biraz daha aktif olmak gerekiyor sanirim. Gerci diger foruma fotograf yollamayi filan kesmistim , gittikce Scuba forumuna dönmeye baslamisti ortam.
                  Umarim buradada terse asiri kayma olmaz herzaman bir cizgide giden keyif veren bir ortam olur.
                  Emegi gecen herkese tesekkurler,

Can Ergör

Yorum yap

selam Troy.. aramıza hoşgeldin .. burda scuba ortamı kurulamaz sanırım çünkü burası zıpkıncı :) yani onların kullanmasının yasak olduğu bir alett .. umarım çok düzelli sıcak bir ortam olur. zaten gidişatta oyle

Yorum yap

Bu biraz da bize bağlı. Seviye ne kadar düzeyli olursa, sirkülere ne kadar uymaya çalışılırsa, birbirimize karşı olan paylaşımımız da o derece pozitif olacaktır.

Nice avlara...

Yorum yap

Ogansub düzelmiş.... :!: :arrow:

Yorum yap

Arkadaşlar merhaba.Geçenlerde adım ve soyadımla kayıt oldum ama sanırım bi problem var bu forumun kayıt bölümündeHerneyse .Diğer forum da da yazardım bilirsiniz belki.(Onur) Onur Güner))Burda şimdilik Anemon um.Tekrar herkeze merhaba...
                          Onur Güner

Yorum yap

Valla Onur kardeşim, bence Anemon yakışmış. Bence nick böyle kalsa daha iyi. Aramıza da hoşgeldin bu arada.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin, bildiklerini de bizlerle paylaşırsın.

Yorum yap

Hoşgeldin Onur. Bence de Anemon yakışmış, bence böyle kalsın ama sen bilirsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X