Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dalgıçların çocukların cinsiyeti.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dalgıçların çocukların cinsiyeti.

Uzunca bir zamandır dikkat ediyorum dalgıç olan arkadaşlarımızda ağırlık kız çocuk var ve ben inanıyorumki sitede kızı olan dalgıç sayısı %80-90 civarında
    6

Benim kızım var bu arada.

Yorum yap

SEVGİLİ MUZAFFER BENİM OĞLUM VAR FAKAT BEN YENİYİM BU YIL BAşLADIM OĞLUM 6 YAşINDA İNşALLAH SONRAKİ KIZ OLURDA BİZDE DALGIÇ OLDUK DERİZ
      Kemal Kuru
      1969 ayranc?lar

Yorum yap

bizimkinin cinsiyeti 2 hafta sonra belli olcak muzaffer abisi,
        sevgiler ve selamlar.

Yorum yap

bir evleneyim ilk önceondan sonra cocuk olunca dalgıc yapacam cocugumu kısmetse.

Yorum yap

sevgili Muzaffer
            bizim burada kara avıyla uğraşan arkadaşlarımız ve abilerimizin genelde çocuklarıda hep kız demekki allahım avcıları pep sevmiyor herhalde
            benimde dünyalar tatlısı bir kızım var ama ben yinede ona dalmayı öğreteceğim
            saygı ve sevgiler/ Giresun

Yorum yap

Sevgili Birol hani kız erkek ayrımı yaptığımdan değil önemli olan hayırlısı bu sebeple sanıyorum su altında ölen hücrelerden olsa gerek ağırlıkta kız çocuk oluyor. Hani ankete bu oranı tespit etmek isteme sebebim budur.

Yorum yap

Evet benimki erkek evlat ama bıktırdı bizi. Oğlum 3 yaşında ve sanıyorumki kendini mağara adamları devrinde sanıyor.

Yorum yap

muzaffer bey, kısa bir sonuca gitmek gereği yok aslında , x ve y kromozanlarıyla ilgili bir olay ölen hücreler veya başka birşey degil çocuk cinsiyetini blirleyen kromozanlar babadan alınır ama bu şans oluşumu sırasında 1/2 dir, ve bende ünsal beye katılıyorum , aynı dert bende de var

Yorum yap

bir yerde okudugum kadarıyla x (kız) kromozomu y (erkek)kromozuma göre daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü oluyormuş ama ankete göre erkekler cogunlukta muzaffer bey tahmininiz yanlış cıkmışa benziyor artık biz de bu anketle posta gezetesinin ilk sayfasının alt bölümlerinde yer bulabiliriz
                    www.zipkinci.com sitesinin yaptıgı araştırmaya göre dalgıçıların erkek cocuk sahibi olma olasılıgı daha fazla (ankaet onu gösteriyor) diye
                    hemde sitenin reklamı olur :) :)

Yorum yap

abi yeni evliyiz bi dur gözünü sevim :)

Yorum yap

Mahir,

Esasında kızı olan dalgıçlar sanırım bu anketi görmedi şöyle saymam gerekirse şeref Özgür, Gürol Akıncı, Taner , Halit Akın ,Mürat Gül ,Ali Sevinç benim bildiğim kızı olan dalgıç arkadaşlar ama eminim çok daha fazlası vardır sanıyorum göze çarpmayan bir anket oldu katılım düşük ;) gazete iyi fikir düşünmek gerek.

Yorum yap

bence kızı olanlar devamlı dalışta o yüzden başlığı görmemiş olabilirler :)
                          bu arada benimde 2 aylık kızım var :D

Yorum yap

Naz Koçyiğit diye serbest dalış rekortmeni yetişecek, ilerde duyarsınız inşallah.

Yorum yap

arkadaşlar istatistikleri altüst mü ettik bilmiyorum ama beklediğimiz bebeğin ERKEK olduğunu öğrendik,
                              sevgilerimle,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X