Duyuru

Gizle
No announcement yet.

En iyi nokta atışı yapan Tüfek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• En iyi nokta atışı yapan Tüfek

Bence Cressi en menzilli atışlarımı bu tüfekle yaptım.Apacheyle
    Ardahan Dikme
    [email protected]
    Kuzey Egeliler____
    Extrablatt geri döndü.
    Poseidon A?k?na!!!

.............................

Yorum yap

+1 Spearo

Yorum yap

El yapımı Esperasub. çift lastikli çentik lastik arası 98 cm. 6,5 mm şiş ile çift 16 totem lastik 7mm şiş ile çift 18 totem lastik 6 metre mesafeden Barakudayı aldım ;). tek geçiyorum

Yorum yap

SeaLord Nickli Üyeden Alıntı
          El yapımı Esperasub. çift lastikli çentik lastik arası 98 cm. 6,5 mm şiş ile çift 16 totem lastik 7mm şiş ile çift 18 totem lastik 6 metre mesafeden Barakudayı aldım ;). tek geçiyorum
          Abi o ne yaa güdümlü felan mı bu tüfek.. :shock:

Yorum yap

Emre'cim Bu zıpkını eline alıp bir kere ateş etmen lazım. ;)

Yorum yap

Seatec Gabbiano :D
              DEM?R ÖZDEM?R
              75'ers

Yorum yap

Cressi den şaşmam. Çok tüfek kullandım ama cressinin hiçbir modifiyeye ihtiyacı yok.şiş lastik kombinasyonu çok iyi.

Yorum yap

aynen katılıyorum yaklasık 10 senedir cressi apache ile dalıyyorum uzerine daha dun taktırdıgım şiş yatağı ve Omer power 18/18 lastikle bakalım bu sene neler alıcağız.tabii s/45 lastiklerimde yedegimde her zaman.

Yorum yap

bu tüfek markasına göre değilde. kişiden kişiye marka verimliği değişmekte. birisi x tüfeği beğenirken y tüfeği beğenmez bir başkasında tam ters durum olabilir.
                    size iyi gelen markayı tesbit edip bütün tüfek takımınızı aynı markadan hazırlamanız daha mantıklı.

Yorum yap

modifiye

ben en iyi performansı apnea blue thunder100lukte 20mm siyahpicasso latex.lastik, 130 cm cressi apache şiş,demkanın oynar baslıklı kafasıyla yaptım.mafsalsız palamut iyi oluyor ama 2 seferden fazla atılmıyo. kırılıyor.

Yorum yap

bılgıler için sagolun abilerim

Yorum yap

90'LIK APNEA'MI ARAR OLDUUM ...DENİZDE KAYBETMİşTİM ...KESİLEN SAKAL GÜR ÇIKAR MİSALİ,GİTTİM,100 'LÜK OMER EXCALLİBUR ALDIM,6,5 şİş 18 LİK LASTİK KOMBİNASYONUNA SAHİP ...şİMDİYE KADAR OMER İLE İKİ KEZ SUYA GİRDİM TOPLAM 8-9 ATIşTA HİÇ NETİCE ALAMADIM HELE ATIşIMIN BİRİSİ NDE YÜZDE YÜZ ALDIM DEMİşKEN BALIKLARIN GÜLE OYNAYA KAÇIşINI SEYRETMEK PEK BİR CAN YAKICI VE SİNİR BOZUCU GELDİ...YA BEN ZIPKINA ALIşAMADIM ,YADA BU ZIPKIN BANA YARAMADI...YANİ APNEA İLE BAş PARMAK GENİşLİĞİNDEKİ ZARGANAYI TEKLİ 6MM KROM şİş İLE 2 METREDEN RAHATLIKLA VURABİLİYODUM...BİR DİİL İKİ DİİL...ÇOKÇA YAPTIM İDİ BU İşİ şAşKINIM YANİ...SEVGİ YUMAĞI ,EFENDİM:)

Yorum yap

ark..bu biraz da alismaya bagli..ve unsal in dedigi gibi kişiye gore degisir.. :D
                            orn ben esc kabzasini yine yani mark ile degistim o bile farketti. :shock: ..el ayari tetik hass cok onemli...

dun lokar sordu 75 lik tuf.. 21 mmlast 6mm şiş vibr yapmiyormu vs..bilmem attigim zaman zimbaliyor dedim..gerisi cok da ayrinti.horoz misali.... ( ama sinarit de denemedim)

Yorum yap

Avlandıgınız derinlige ve avladıgınız balıgın cinsine göre degişik şiş ve lastik kombinasyonları kullanılıyo ayrıca mevsime göre de lastik kombinasyonları degişiklik gösteriyo gibi sanki lastiklerin esnemeleri biraz daha azaldı gibi soğukdan yada biz titremekden kurmakda zorlanıyoruz :?

Çagırma yaparak avlanıyorsanız Oguz abinin dedigi kombinasyonlarla dedigi gibi zıpkının kalamasının yettigi mesafeden atıslar yapın süper sonuç alırsınız bende bi kaç atıs yaptım öyle bi tüfekle ve agzım acık kaldı muhteşem ama kısın zaten günler kısa zıpkını toparlaması cok zaman alıyo diye bize pek uymuyo :)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X