Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Akvaryumu olanlar hain mi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Akvaryumu olanlar hain mi?

gecengün diğer bir zıpkıncı arkadaşım bana akvaryumum olduğu için hain dedi. neymiş balıklara yardım ediyormuşum bu yuzden hainmişim. ahahaha :lol:
    biraz düşününce hakkaten kendimi hain gibi hissettim. akvaryumu olan arkadaşlar biz hainmiyiz yaa :shock:
    3

KESİNLİKLE HAİN DEĞİLSİN
    ORDADAB DAVRANIşLARINI İZLE SANA DALIşTA YARDIMCI OLUR

Yorum yap

ne alaka kardeşim biraz daha düşün sen akvaryum ve hainlik hiç bir ortak yan yok
      Aytaç ÇOKGÜNGÖR
      Harita Mühendisi
      -1989-

Yorum yap

zıpkıncı Nickli Üyeden Alıntı
        ne alaka kardeşim biraz daha düşün sen akvaryum ve hainlik hiç bir ortak yan yok
        +1

Yorum yap

zıpkıncı Nickli Üyeden Alıntı
          düşündüm kardeşim. ortak nokta olmadıgını biliorum. arkadaşımla aramızda geçen küçük bi şakalaşmaydı, bunuda buraya yaziimde biraz tebessüm edelim dedim. rahat olabilirsin. :)

ama bide madalyonun diger yuzunden bi baksana, yani resmen yardım ve yataklık edioruz. ahaha zaten arasıra böölee içimden geçmio diil ulan bi zıpkınlasam şunu falan die. :P hatta discussları bööle çupraymiş gibi hayal ediorum bazen euhehe. valla zor tutuom kendimi.
          :lol:

Yorum yap

Abi üzgünüm ama bize gelen misafirlerde kedi gibi vallahi.akvaryumumda kocaman bir astronotum var önüne gelen balıga sulanıyor.Bigün karanbolden kaşla göz arasında yok olursa hiç şaşırmıcam. :D :D

Yorum yap

:D Bende 6gen akvaryum vardı eskiden, astronotlar sudan zıplayıp elimdeki yemi kapıyorlardı :)

Yorum yap

İtiraf ediyorum HAİN BENİM :P:P:P:P:P

Yorum yap

Anlamıştım zaten. :twisted:

Yorum yap

şaka bir yana bende eskiden plati hastasıydım ama kendimi hiç hain olarak görmedim hatta aklımın ucundan geçmedi öyle birşey...

Yorum yap

Asıl hain benim balıkları arklrndan vuruyorum beni göremiyorlar hahahahhahahhhhaaa

Yorum yap

bende ise marmara deniz akvaryumu kurulu 200-250 litre suda karagöz, köstekbüken, horozbina yetiştiriyorum. balıkları çok küçükken yakalarsanız daha iyi uyum sağlıyorlar. elden yem bile alıyorlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X