Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ANKET5 (En Az Gördüğünüz Balık Türü Hangisidir?)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ANKET5 (En Az Gördüğünüz Balık Türü Hangisidir?)

Arkadaşlar

Türler, en çok avladığımız yada av saydığımız türler olarak seçilmiştir. Mercan Kılıç gibi avı bizlerce nadir yapılan türler olduğundan dikkate alınmamıştır.

Not : Kimin hangi şıkka oy veridği izlenmemektedir.
    41

Akya

Yorum yap

Ben de Akya

Yorum yap

dalış yerinden kaynaklanıyor olmalı ben eşkina diyeceğim daha 1 tane görmedim.

Yorum yap

Ben turna hic gormedim....

Yorum yap

minekop ve trança hiç görmedim suda
            marmarada eşkina her dalışta görüyorum.

Yorum yap

bence bu anketi bölgesel olarak ayırmak lazım yoksa gerçekçi sonuçlar alınamaz. Mesela istanbul dalıcılarının lahoz orfoz ve turna yı görme şansları hiç yoktur. Ama egeli bir arkadaş her dalışta görebilir.

Yorum yap

.......................................

Yorum yap

siz balıkları listeleseniz , bizde görmediklerimizi içinden seçerek yazsak...

Yorum yap

Bencede Akya
                    Ah bir görsem :shock:

Yorum yap

İbrahim;

anketin yapısı buna müsade etmiyor ilk başta bende öyle düşündüm ama

Yorum yap

Haklısınız Murat Bey ; anketin tabiatına aykırı bişey olurdu....

Yorum yap

orfoz- lahoz- akya az görmeyi bırakın ben hiç görmedim sinaritte bir tane gördüm sonu tava oldu :)
                          gordugun tavadaysa ,oburkulerı ıyıkı gormedın mahır :)
                          bende eskına yazdım en cok hangı goruyorsunuz anladım. ama cevabım akya olmalıydı.

Yorum yap

Madem anket ayrıntıya cevap vermiyo dört denizimiz için ayrı ayrı anket açalım. Aramızdan bir çok dalıcı bir çok denizde daldığına göre daha realistik bir sonuş alınır vede sonuçları kullanışlı olabilir.

Yorum yap

valla ben listedekiler arasından suda sadece turna görmedim, diğerlerini allah şükü r görme şansım oldu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X