Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Saros'ta dalış ve kamp yapmak için uygun alanlar hakkında yardım...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Saros'ta dalış ve kamp yapmak için uygun alanlar hakkında yardım...

Herkese selam ,
    1 sene kadar önce İzmir'den İstanbul'a iş sebebiyle taşındım ve dalıştan çok uzak kaldım. İstanbul'daki doğa dostu arkadaşlarımla hem dalış yapmak hemde kamp yapmak için Saros'a gitmek için fikir birliğine vardık ancak daha önce Saros'a gitmediğimiz için bölgenin yabancısıyız.
    Hem çadırlarımızı kurup kamp yapabilceğimiz hemde zıpkınımızı alıp dalış yapabilceğimiz uygun bir yer bilen arkadaşlar, bilgilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.
    şimdiden herkese teşekkürler...

Cevap: Saros'ta dalış ve kamp yapmak için uygun alanlar hakkında yardım...

sanada selam teşekkürler. şu an sarosun en güzel en temiz hali. saros'da sana önerebileceğim tek yer güneyli köyüdür,ya da kömürlü diye bir yer var. sen çadırla kamp yapmak istersen sahilde tekneler olduğu bir yer var zaten güneyli çok ufak bir yer, oraya kurarsınız sizin gibi çadırlı insanlar var kimse karışmaz.(ateş yakmaz,gece dalış yapmazsanız) günün her saati güneyli balık yapar suyu berraktır. dünyada kendini temizleyen 2 denizden biridir. güneyliye gidersen orfoz koyu var ordanda dalmanı öneririm. onun dışında motelleride hem uygun hemde ailenleymişsin hissi yaratır. saygılar

Yorum yap

Cevap: Saros'ta dalış ve kamp yapmak için uygun alanlar hakkında yardım...

netten baktığımızda güneyli köyü en çok dikkatimizi çeken yer olmuştu, sanırım oraya gideceğiz.
      cevap için çok teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X