Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Müren

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Müren

S.A ARKADAşLAR BEN ZIPKIN AVINDA YENİYİMDE Bİ MÜREN EFSANESİNİR GİDİYO TUTTUMU KOPARIR YER PARÇALAR VS VS :)NE YAPAR NE EDER BU MÜREN, TEHDİT GÖRMEDEN SALDIRIRMI, BEN ANTALYA FALEZLERDE TAKILIYORUM şİMDİ DAHA KARşIMA ÇIKMADIDA ORDA AVLANAN VARSA Bİ YARDIMCI OLABİLİRMİ.:icon_cry:

Cevap: Müren

durtmeden saldirmaz ancak cok ustune gitmen lazim,onun disinda gorsel guzellige sahibiptir sana hicbir zarari dokunmaz.
    Su Ürünleri Müh.-E?itmen ve Rehber Dalici
    Cihan ATAHAN/?ZM?R/1984
    e-mail:[email protected]
    www.antakyadangelsin.com online satis

Yorum yap

şukadarını söyleyeyim gerisini siz düşünün;
      Yazlıkta denize girdiğimiz iskelenin etrafında bulunan 4-5 taşın altında müren yuvaları vardı.
      Yıllarca onları göre göre oradan denize girdik.
      Hatta bazen özellikle onları izlemek için dalardık. Bunu yaparken 7-8 yaşlarındaydık, kimseye saldırmadılar, hatta gece denize girenlere bile bişey olmadı....

Yorum yap

Isırma vakası herhalde bir arı sokması vakasının 100000000 da birine denk geliyordur. Korkuyla dalış yapmaktansa bu ihtimali kafanızdan çıkarın. Ben bugüne kadar yüzlercesiyle karşılaştım daha hiç ısırması değil bana doğru hamlesi olmadı bir sefer yuvasına yakın yattığım için paletime burnuyla vurup uzaklaştı okadar.
        samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

sizi korkutmuşlar saldırmazlar ama arada bir korkuturlar ,balık varmı diye kayanın içine kafanı sokmuşsundur geri çıkarken kafayı bir çevirirsin,boynu uzatmış ağzı açık inci gibi dişlerini sana sergiliyor işte o an yususf yusuf olursun.

Yorum yap

müren bilmiyorum ama geçen günlerde yazdım. durduk yere elimi bir mığrı ısırdı. tam yuvasının önüne yatmışım elimi önündeki taşa koymuşum farkında olmadan. elimi ısırıp yuvaya çekmeye çalıştı. eldiven olması şansımaydı. panikle elimi çekip uzaklaşamaya çalışmama rağmen korkmadığı gibi yuvasından biraz daha çıkıp üzerime doğru geldi. siz yinede çok güvenmeyin, hayvan sonuçta.
            Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

muren balıgı gordugun zaman yavas bır sekılde uzaklas herhangı bır sorun yasamazsın

tevfik

Yorum yap

Samet YİĞİTOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Isırma vakası herhalde bir arı sokması vakasının 100000000 da birine denk geliyordur. Korkuyla dalış yapmaktansa bu ihtimali kafanızdan çıkarın. Ben bugüne kadar yüzlercesiyle karşılaştım daha hiç ısırması değil bana doğru hamlesi olmadı bir sefer yuvasına yakın yattığım için paletime burnuyla vurup uzaklaştı okadar.
                Buraaya park etmek yasak hemşerim demek istemiş :)

Yorum yap

saroz da çok karşılaştım..birkersinde atmak için niyetlendim tam sokuldum ki,kayanın etrafına dolanmış kuyruğunu gördüm,tahminimden fazlaca büyüktü..kalsın dedim vaz geçtim:)
                  mustafa SERBEST 1983 BURSA.
                  YA;B?R H?Ç G?B? YA?ARSIN,YADA B?R AMAÇ U?RUNA ÖLÜRSÜN...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X