Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Chavrolet cruze 1.6 ls veya ls plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Chavrolet cruze 1.6 ls veya ls plus

Arkadaslar baslikta da belirttigim gibi bu araci kullanan arkadaslar performans
    Ve yakit konusunda bilgi verebilirler mi? Birde 8 mi 16 valf mi. O konuda kafami karistirdilar cekisinde problem oldugunu soylediler. Kullanici arkadaslardan bilgi almak isterim...
    BEŞİKTAŞ

Cevap: Chavrolet cruze 1.6 ls veya ls plus

Guuncelleyelim .. Bilgi alalim :)
    BEŞİKTAŞ

Yorum yap

Yok mu kullanan kimse yahu
      BEŞİKTAŞ

Yorum yap

benzınde bınerım dersen sorun yok ama ondada yakıtı hıc ama hıc ekonomık degıl lpg de sorun verıyor kuzenım bursa neskar chesvrolet bayısınde calısıyordu bır cok arabanın gerı geldıgınden bahsetmıstı hıc bır sekılde tup tavsıye etmıyorlardı gerı kalanlar olarak cok hos guzel araba ama ekonomık degıl

Yorum yap

Saol ahmet. Bunu bi arastirayim
          BEŞİKTAŞ

Yorum yap

Bende bir ara Vectra CDX vardı, yenilemek için yine bir otomobil bakalım dedik ve bu bahsettiğin aracı ailecek inceledik. Eşim arka koltukları kıyaslayarak bizim araba bundan rahat dedi koltuklar sert ve kumaşı sanki insana batıyor dedi. Yakıtının otomatik viteste şehir içi 100km/11lt olduğu söyleniyor ki; bu fabrika verisi, illaki bunun üstünde yakar. Çekişini bilemem kullanmadım hiç... Kısacası bence bulaşma kardeşim!
            sigpic
            Turgut Üyrü?
            1977 - 0 RH (-)
            Mu?la - Dalyan
            ?stanbul - ?i?li
            Mail: [email protected]
            Tel: 0542 789 23 24

Yorum yap

Abi forumlardan arastiriyorum 100 km 8-8,6 lt manuelde. Yakit yonunden biraz lukse kacan bir araba. Fazla yakiyo. Lpg sorunu varmis sanirim. Ve cok hantal bi arac oldugu yazilmis cogu yerde.
              Kimiside cok memnun. Lpg takirmis 60.000 deymis tek ariza cikarmamis. Yakit 28 krs sehir ici. Valla bi test etmek gerekicek. Yokusta kalkamiyo diyo cogu uye. Anlayamadim valla bende napcaz
              BEŞİKTAŞ

Yorum yap

bende 2011 model cruze dızayn edıtıon plus vardı manuel 2011 model dı ve sıfır olarak 38500 tlye almıstım yaklasık 2 yada 3 ay once sattım senın baktıgın arac otomatıkmı yoksa manuelmı bu bır bnm kullandıgım arac 16 16 walf 124 beygır manuel vıtes ıstanbulda yasıyorum trafıgı hesaba kadarak ortala kullanıma baglı olarak 9 ıla 11 lt arası yakmakta bana sorarsan bı dost tavsıyesı alma derım ıkıncı elıı cok zayıf bu bır performans olarakta pek tatmın edıcı deyıl gıtmıyormu gıdıyor ama benı tatmın etmedı uzun yolda basarsan egerkı 10 lt yakmaya devam edesın basmazsan egerkı 7 ıla 8 lt arası yakar ıyı dusun sormak ıstedıgın bı sey vaarsa baska sorabılırsın
                cengiz doluca 23 03 1982 istanbul
                0544 353 53 90
                ssi serbest dal?? level2

Yorum yap

Manuel 16 V 124 beygr. İstanbulda sehir ici dediginiz gibi yakar sanirim. Ve anlasilan yine golf e yonelicez gibi. Tesekkurler
                  BEŞİKTAŞ

Yorum yap

Sertaç UYAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Manuel 16 V 124 beygr. İstanbulda sehir ici dediginiz gibi yakar sanirim. Ve anlasilan yine golf e yonelicez gibi. Tesekkurler
                    almandan sasma derım sıfır alıcaksan egerkı chowrolet yerıne bı woswagen al ıkıncı el olsun ama wosvagen olsun derım suankı arabam yenı kasa jetta 1.2 motor ama bnm ben dıyen 1.6 motoru sagdan atıp soldan yer bunuda belırtıyım hayırlısı neyse senın ıcınde o olsun kazasız belasız kullan
                    cengiz doluca 23 03 1982 istanbul
                    0544 353 53 90
                    ssi serbest dal?? level2

Yorum yap

sertac abı golf 1.4 tsı alıp vıalle lpg taktırırsan tadından yenmez vıalle lpg ler tsı fsı gdı gıbı motorlara takılabılmekte ve dırek sıvı lpg enjekte etmekte motora hollanda urunu arac sadece rolantıde benzınde calısmakta ve dırek sıvı lpg enjekte ettıgınden cekıstete problem olmamakta..tavsıyem bu yondedır

Yorum yap

34cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        almandan sasma derım sıfır alıcaksan egerkı chowrolet yerıne bı woswagen al ıkıncı el olsun ama wosvagen olsun derım suankı arabam yenı kasa jetta 1.2 motor ama bnm ben dıyen 1.6 motoru sagdan atıp soldan yer bunuda belırtıyım hayırlısı neyse senın ıcınde o olsun kazasız belasız kullan
                        Cok tesekurler. 1.6 ikinci el almayi dusunuyorumm. İyi dileklerin icin tesekkurler
                        BEŞİKTAŞ

Yorum yap

Ahmet Sevde GÜNEş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sertac abı golf 1.4 tsı alıp vıalle lpg taktırırsan tadından yenmez vıalle lpg ler tsı fsı gdı gıbı motorlara takılabılmekte ve dırek sıvı lpg enjekte etmekte motora hollanda urunu arac sadece rolantıde benzınde calısmakta ve dırek sıvı lpg enjekte ettıgınden cekıstete problem olmamakta..tavsıyem bu yondedır
                          Ahmetcim cok tesekkurleer tavsiyen icin. Midline modeline bakiyorum. Ama dedigini de bi arastirayim ;)
                          BEŞİKTAŞ

Yorum yap

Ahmet Sevde GÜNEş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            mesleği değiştir yada kademeye geç :D yazık oluyor sana üzülüyorum :D
                            (dip not Kademe nedir)?
                            askeriyedeki bakım onarım komutanlıklarına verilen isimdir.motorlu araç bakımının yanı sıra her türlü boya, badana, kaynak, lehim, kaporta, işleri buralarda yapılır.
                            Konu Scotchsoda tarafından (https://zipkinci.com/member/33035-scotchsoda Saat 20-06-2013, 19:04 ) değiştirilmiştir.
                            Fatih
                            ?stanbul
                            1978
                            Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Rıdvan SEDEF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              mesleği değiştir yada kademeye geç :D yazık oluyor sana üzülüyorum :D
                              abı eskıdendı o bızde kademe olayı artık servısler halledıyor degılse hıc kacmaz kademedeydım :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X