Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yardim !!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardim !!

OMERSUB ALIEN SİYAH SLİKON MASKE mi alayım OMERSUB BANDIT SİYAH SLİKON MASKE mi karar veremedim
    gözlüğüm suyun altında kafamı çevirmem ile su almasından dolayı değiştirmek istiyorum 2. 3l alamak için çok araştırma yaptım fakat kargo parasıyla sıfır ürün fiyatına geliyor yeni bir gözlük alacam hangisini tasfiye edersiniz ustalarım

Cevap: Yardim !!

Merhabalar abicim iyi sabahlar. Beraber dalışa gittiğin arkadaşlarının maskelerini denemek için iste bir süre. Çünkü su dışında yapılan denemeler su altında farklılık gösterebiliyor diye okumuştum. Dediğimi düşün istersen. Olmazsa böyle denersin. Güvenli dalışlar dilerim..
    Burak Boztepe - 3 Ekim 89 - ?zmir - Kar??yaka / Torbal?

Torbal? CBS Zab?t Katibi

Yorum yap

Re: Yardim !!

deneyip almalısın, maskenin tavsiyesi olmaz

Yorum yap

Alien al derim

Yorum yap

kesinlikle allien bende kullanıyorum çok memnunum yumuşacık silikonu var ..

Yorum yap

Maskeyi yüzüne taktıktan sonra maskenin etrafından parmaklarının ucuyla kenarlarının kat yapıp yapmadığını veya elbisenin başlık kısmının üzerine çıkmış olabileceğini kontrol ettiğini varsayarsak yeni bir maske alman gerekebilir

AlanyaA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            OMERSUB ALIEN SİYAH SLİKON MASKE mi alayım OMERSUB BANDIT SİYAH SLİKON MASKE mi karar veremedim
            gözlüğüm suyun altında kafamı çevirmem ile su almasından dolayı değiştirmek istiyorum 2. 3l alamak için çok araştırma yaptım fakat kargo parasıyla sıfır ürün fiyatına geliyor yeni bir gözlük alacam hangisini tasfiye edersiniz ustalarım
            sigpic ?zmir-Kar??yaka Can Ertunc 1975 O rh+

Aç?lan konuya resim eklemek için (resimli anlat?m)
            http://zipkinci.com/kurallar-onerile...i-anlatim.html

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X