Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Atatürk ve Sanayi '' Mustafa Kemal'i Anlamak'' adlı yarışma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Atatürk ve Sanayi '' Mustafa Kemal'i Anlamak'' adlı yarışma

Merhaba

Hayatımız boyunca Osmanlı'nın kudreti ve şanı bizlere anlatılmıştır. Ben Osmanlı torunuyum derken bundan gurur duyarız. şimdi haritaya bakıyorumda Osmanlı'dan bize geriye kalan sadece 30'da 1'i peki biz Osmanlı torunuysak geriye kalan 30'da 29'unda yaşanayan insanlar ne torunu? Peki ya sultanlar neden hep yabancı olmuştur? Hemde koskoca halifemiz varken...

Çok uluslu ve itilaf devletlerinin oyuncağı olmuş Osmanlı Devletin'den yüce Türk Ulusunu ve Türkiye Cumhuriye'tini kurduğu için Ulu Önder Atatürk'e hayranlık duyuyorum. Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyetini kurarken devlet meseleleri akşam yemeğinde gecenin geç saatlerine kadar konuşulurmuş. Mustafa Kemal Atatürk bildiğiniz gibi alkol kullanan bir liderdi ve aynı zamanda sigara... Atatürk'ün yaşadığı stresi, zorlukları düşünürsek bir süre sonra dayanılmaz bir hale geldiğini anlayacaksınız çünkü Mustafa Kemal Atatürk batmış Osmanlı Devleti'nden Türkiye Cumhuriyeti'ni kurdu; birde kurulmuş bir ülkeyi yönetemeyen ve BATIRAN liderler var... Atatürk'le gurur duymalıyız...

Ve sizlerle Atatürk ve Sanayi adlı yarışmadaki yazılardan derlenen kitaba girmeye hak kazandığım eserimi paylaşmak istedim.

Cevap: Atatürk ve Sanayi '' Mustafa Kemal'i Anlamak'' adlı yarışma

Eline yüreğine kalemine sağlık kardeşim keşke burya foto yerine yazılı olarak gecseydin zira böyle okuması zor oluyo

Yorum yap

Arda kalemine ve emeğine sağlık.
      Seni gönülden tebrik ediyorum.
      U?ur OMAY / 1962
      Çankaya / ANKARA
      [email protected]
      0.533.511 75 57

Yorum yap

Teşekkür ederim :) yazılı olarak geçecektim de taslağı üzerinde değişiklik yapmıştım bulamadım.. Kitap gelince okula fotoğrafını paylaştım sizlerle kusura bakmayın..

Yorum yap

Tebrikler Arda, Atatürk'ü anlamak ve anlatmak hemde bu yaşta ve bu kadar güzel. Annene ve Babana sevgi ve saygılarımızı ilet lütfen.
          sigpic

?ener BANDIRMA
          ?stanbul - 1972
          60 sn yeterli.

Yorum yap

Aferin sana ve seni yetiştirenlere. Oturabilirsin 10 :)
            Türkay Demiro?lu
            ?stanbul-F?nd?kzade
            01.03.1967
            0 Rh+

Yorum yap

Tebrikler Ardacım, gençlerin bilinçli bir şekilde geldiğini görmek çok güzel. Ellerine sağlık.
              Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

Konu Atatürk olunca gözlerim şeşbeşde olsa okudum,gönülden kutluyorum seni.Ne mutlu annene ve babana senin gibi evlatları olduğu için.

Ulu önderin İçkisi ve siğarasıyla vakit geçirenler,onun aydınlık yolundaki fikirlerini ve devrimlerini anlayacak idrakleri oluşmayacaktır.
                Cahit Uluyol
                "Bu yeryüzü bir daha; Mustafa Kemal ATATÜRK gibi yüce bir ?ahsiyetle ?ereflenmeyecektir."

Yorum yap

Kardeşim gönülden ve en içten tebriklerimle kutlarım seni eline yüreğine ve kalemine sağlık, içki değil kardeşim o yanlış yazmışsın yanlız ayran olucak ;) hani milli içkimizmiş ya :D tekrardan tebrik ederim seni sağlıcakla kal kardeşim
                  sigpic
                  Özgür Burak TA?DEM?R
                  AYDIN
                  [email protected]

Yorum yap

Yüreğine Saglık kardesm Helal olsun Canı gönülden tebrikler
                    KaAn DuruK
                    izmir/balçova
                    [email protected]
                    sigpic
                    0553 304 23 72

Yorum yap

Hehehe :) zipkinci.com dan tam puan aldıysam ne mutlu bana.

Yorum yap

bir aferimde benden sana güzel kardeşim.
                        Böyle bir evlat yetiştirdiği için anne ve babanın ellerinden öperim.

Yorum yap

İnan ki Türk halkı sınırlarını biliyor karşı taraf sınırları aşmadığı sürece... Forum kuralları dahilinde güzel bi paylaşım yaptık hem tebrik hem de teşekkür ediyorum zıpkın.com ailesine..

Yorum yap

Helal olsun sana ve ailene, seninle ne kadar gurur duysalar azdır...
                            Senin gibi kardeşlerimizin olduğunu görmek umudumuzu arttırıyor...
                            Tekrar tekrar tebrikler...

Yorum yap

Böyle gençlerin olduğunu bildikçe; geceleri rahat uyuyorum.... Tebrikler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X