Duyuru

Gizle
No announcement yet.

karasu bolgesi dalis arkadasi veya dalis yeri onerisi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• karasu bolgesi dalis arkadasi veya dalis yeri onerisi

selamu aleykum merhaba arkadaslar
    hafta sonu itibari ile karasuya misafirlige davetliyim bilmedigim 1 yer odugu icin siz degerli arkadaslarimdan yardim rica ediyorum hafta sonu bana eslik edebilecek arkadas varmi veya bana o bolgede dalis yapabilecegim yerleri soylecek arkadaslar varmi konu hakkinda yardimlarinizi bekliyorum ilgilenen arkadaslarima simdiden cok cok tesekkur ediyorum

irtibat tel : 507 748 33 34

en derin saygi ve sevgilerimle
    Hüseyin KARAKOCA
    Bilgisayar Sat?? ve Dan??man
    SULTANGAZ?/?STANBUL

Re: karasu bolgesi dalis arkadasi veya dalis yeri onerisi

Karasuda pek yer yok diye biliyorum.hemen yakınında cebeciye geçersen pembe kayalıklar denilien burun var.Levrek bulabilirsin.sakaryalıyım ama istanbuldayım yarın aksilik olmazsa tekirdağ dayız. 4 arkadaş.rast gelsin.
    yener HACIO?LU 1977
    Çengelköy/Beykoz/?STANBUL/SAKARYA

Yorum yap

Cevap: karasu bolgesi dalis arkadasi veya dalis yeri onerisi

hava iyiyse karasu mendirek dışı kefal, levrek yapar... hava 4 ve üstü kuzey rüzgarı varsa veya dalgalıysa kesinlikle girmeyin oradaki iri kayalar pek tekin değil. bunun dışında karasuda dalacak yer ben bilmiyorum. ama daha geri batıya doğru gelirseniz tuzağzı tarafındakı koylarda eşkina, kefal denk gelebilir bunun dışında karadeniz geçtiğimiz sezon çok kötü durumdaydı bağırganlı kerpe arası bir çok noktada dalış yaptık bırakın iri bireyi yavru sürü bile denk gelmemişti bu sene nasıl durum bilmiyorum....
      Hamid As?m ÇÖKREN
      SAÜ/UZEM
      SAKARYA

Yorum yap

Cevap: karasu bolgesi dalis arkadasi veya dalis yeri onerisi

yarin ve pazar gunu hava guney batidan 2 4 esicek bence karadenis icin iyi eger dalmayi dusunurseniz kucukbogazdayim ben beraber dalabiliriz eger isterseniz
        Hüseyin KARAKOCA
        Bilgisayar Sat?? ve Dan??man
        SULTANGAZ?/?STANBUL

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X