Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Akıllı telefonlar hakkında...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Akıllı telefonlar hakkında...

dostlar ıyı gunler kendıme yenı bır telefon alma vaktı geldı gecıyor bıle ama ne alacagımı bılmıyorum arastırıyorum ama bır turlu karar veremıyorum htc one x hosuma gıdıyor ancak sabıt batarya ve hafızasının arttıralamamasından dolayı bıraz mesafelıyım note 2 cok hos telefon ancak onunda buyuklukten yana endıselerım var samsun galaxy s 3 ıse kasa dayanıklılık olarak bıraz adi gıbı geldı one x e gore ama bataryasının degıstırılebılır olması benım ıcın avantaj ama ıslemcı hızları vs.dusunuldugunde farklı modellere dogru kayıyor gonlum...karmakarışık oldu ama aklımda aynen oyle bana bu konuda tavsıyelerınız olursa cok mutlu olurum saglıcakla kalın

Cevap: Akıllı telefonlar hakkında...

Ahmet ilk tavsiye benden gelicek galiba yaklaşık 4 aydır motorola atrix kullanıyorum. Benzer özellikli telefonları bir araştır. Farkı ortada fazla para vermeye gerek yok. pilide bayağı gidiyor. Tavsiye ederim...
    Mutluhan ÖZBEK Kocaeli 1977

TSSF Gümü? ve Bronz cankurtaran

Bal?k derine dalmakla de?il, tecrübe kazanmakla avlan?r...

Yorum yap

Sevğili Ahmet hiç çaktığım konular değildir:)benimki çaldımı çaldı,alo deyince duydumu duydu tarzı:)
      Cahit Uluyol
      "Bu yeryüzü bir daha; Mustafa Kemal ATATÜRK gibi yüce bir ?ahsiyetle ?ereflenmeyecektir."

Yorum yap

mrb ben s3 kullanıyorum cok memnunum tavsiye ediyorum.

Yorum yap

iphone 4s aklından geçmemişki yazmamışsın :)
          AVUKAT DURAL? SERTBA?
          1983
          ANTALYA/DEMRE
          PAD? : discover,scuba diver,open water.emergency first response,rescue diver
          CMAS:1 y?ld?z dal?c?
          05323084386
          En iyi AVCI eve sa? salim dönen AVCIDIR. Dal?n SA?LICAKLA :)
          [email protected]

Yorum yap

Cep Telefonu Karşılaştır, Tablet Karşılaştır, Fotoğraf Makinesi Karşılaştır. Fiyat karşılaştır. bir cok ürünün karşılasırması mevcut.

uygun fiyata gigabaytın çift hatlısı 500 civarında, biraz üstüne htc one v veya htc desirex, biraz daha iyisi s3mini... yukarı doğru:))) gidiyo da gidiyo.

Akıllı telefon kullananların çoğu; özellikleri için alıyo, çeğreğini bile kullanmıyo:) alirken iyi düşünmek lazım.
            Cihan Serbest

Yorum yap

S3 kullanıcısıyım memnunum ama bir dalgıç olarak Sony Xperia Z öneririm listene bu modelide eklemeni tavsiye ediyorum...
              AL? ÜZER

1982

Mu?la - Bodrum

http://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=21610

Yorum yap

bu konuda baya tecrübem var yardımcı olmaya çalışayım. iki önerim olacak birincisi android ikincisi ios.

android de pek çok ücretsiz uygulama ve esneklik mevcur bu yüzden androidli telefonlar avantajlı.

ios yani iphone telefonlar daha kapalı kutu ama çok stabiller yani çökme donva vs. tık yok cayır cayır çalışırlar. iphone 4s kullandım 5 kullandım 3 kullandım hepsi de harika aynı şekilde sorunsuz donma kasılma vs yok. ama android telefonlarda uygulamalar yani programlardan dolayı çakılma donma oluyor ne alırsan al.

marka olarak sadece iki marka önereceğim ya htc al ya da iphone. htc'nin yeni gelecek telefonu htc one çok iyi onu tavsiye ederim. iphone da zaten bütçene göre 4 ya da 5 alabilirsin. büyük ekran geniş ekran istersen androidli telefonlarda daha çok seçenek var.

istanbul'da isen eğer yardımcı olabilecek telefoncu var fiyat vs konusunu araştırdıktan sonra ondan da fiyat alabilirsin tel veririm istersen.

HTC One Genel Bakış - HTC Smartphones
                Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Selam Ahmet.... ilk önce ne amaöli kullanacağini sormak istiyorum... bir satici gözüyle senin adina biraz bilgi toplayalim...

Sony Xperia Z VS Samsung Galaxy S3
                  Xperia Z VS HTC one X
                  Samsung Galaxy S3 VS HTC one X
                  S4 VS Note 2
                  2
                  HTC ONE X : Sabit batarya + arttirilamayan hafizadan söz etmişsin androidte 32 gb uygulama yükleyebileceğini zannetmiyorum cektiğin resim yada videolar olsun illaki bir yedeğini pc ye aktaracağin için telefonunda sürekli yer kalacak.. tüm telefonlari pc gibi düşün...
                  Samsung S3: arttirilabilir hafiza ve degiştirilebilir batarya mevcut. özellik konusuna gelince 1,4 ghz 4 çekirdekli işlem iyi bir performans.. yeterli gelecektir.. ama biraz daha büyük ekran istiyorum dersen galaxy Note 2 al derim vb.... (s3 alirsan note 2 niye almaddm diye pişmanlik duyabilirsin... birinde s4 gördüğünde de note 2 niye aldim s4 almadim diye pişmanlik duyabilirsin...)

tasarim ve özellikleri bi teknoloji magazasina gidip eline alip incelersen daha iyi bilgi sahibi olursun internet ile ele alip bakmak cok fark ediyor.... hafiza sorununuda kafana takma derim... yukarida aklinda olan telefonlari karşilastirdim linkler de mevcut bi incele derim..... karar senin genç zipkinciii :D:D:D:D
                  ONUR ALTINKOÇ
                  1985 ?STANBUL

Yorum yap

Bende geçenlerde cep telefonumu kaybettikten sonra bir kaç gün bakındım dedim akıllı bir tel. alayım bayi bir arkadaşa sordum hangisi iyidir farkları nelerdir diye bayi arkadaş ta bana abi evde PC varmı evet dedim evde masa üstü var birde her zaman yanımda yada arabada taşıdığım laptopum hazır heryere çantayla benimle gelir demem üzerine dolaptan çıkardı bi tane İn Touch 2 Android.4 işlemci Galaxy S4 ün özelliklerinin neredeyse tamamına sahip ama %60 nı gerçekleştirebiliyor ve fiyatıda 450 tl demesiyle inceledim telefonu gerçekten güzel kullanıyorum 1 aydır gayette memnunum dediği gibi üst model androidlerle veya İOS larla kıyaslanmaz ama onların %60 nı hemde çok hızlı şekilde donma kasılma yapmadan son gelişmiş bana göre çok çok gereksiz oyunlar hariç yapabiliyor zaten geriside PC nin halledebileceği uygulamalar benim için, üzerinde standart gelen birçok uygulamalarla beraber bana internet-navigasyon- diğer bağlantılar- ücretsiz downloadlar yettide arttı bile, Tabiki istekler kullanıcıdan kullanıcıya değişiyor konu oyunsa ozaman tavsiye etmem tabiki zayıf kalıyor.
                    Ali PÜLHAN
                    Ayd?n-1970
                    [email protected]
                    0 507 303 74 06
                    SEFER?H?SAR-?ZM?R

Yorum yap

Elmadan baskasi yalan :D Zipkin yapsa Hf den bile vazgecirtir beni :D :D
                      Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
                      / Profiler

Yorum yap

bence hiçbir telefon iphone ile kıyaslanamaz.ama htc one x çok çok güzel bir telefon.alırsanız sizi yarı yolda bırakmaz.

Yorum yap

Samsung galaxy S3 derim ben.

Kamerası, videosu, uygulamaları, harici bellek olarak kullanılabilmesi, görüntü kalitesi, vs vs açısından daha avantajlı. Ayrıca bu aralar fiyatı da çok uygun.
                          Ama bir arkadaşın yazdığı gibi sağlamlık ve oturmuşluk iphone'da daha önce çıkıyor.
                          Sea you...

Serdar ALTINB?LEK

Yorum yap

Aslında max. ne para ayırabilirsine cevap bulmak lazım, bütçene göre en iyi alabileceğin modelleri belirlemeli-bunlar arasında seçim yapmaklı. benim bütceme s3 mini uygundu onu aldım mesala..
                            sen ne kadara kadar telefona para verirsin önce onu belirt..
                            Cihan Serbest

Yorum yap

S4 Active, daha çıkmadı ama bi bak derim...
                              Hikmet GÜLEN
                              Çanakkale/Biga

"Emniyetli Dal??lar"

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X