Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cankurtaranin havuza girmesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cankurtaranin havuza girmesi

Size komik bir soru sizce havuzda calisan bir cankurtaranin havuzu kullanmamasi normal bi durum olarak karsilanir mi.... Yada site yonetimi buna karisabilir mi ????
    ONUR ALTINKOÇ
    1985 ?STANBUL

Cevap: cankurtaranin havuza girmesi

Konunun içeriği nedir bilemiyorum,yada site yönetimi neye karışır onuda bilemem fakat ben yüzme antrenörü ve cankurtaranlık eğitimi almış birisi olarak şunu söyleyebilirim,Cankurtaranın görev yeri havuzun dışı ve tüm havuzu net olarak gözlemleyebileceği bir yer olmalı ,havuzun içinde olmaması gayet normal bir durum,bulunması gereken yer havuzun dışıdır.Selamlar.
    Beden E?itimi ve Spor Ö?retmeni
    Yüzme Antrenörü
    Osman Kemal ÖZCAN /Antalya
    08.09.1979
    0 532 607 69 15
    [email protected]
    [email protected]

Denizsiz bir hayat dü?ünemiyorum...

Yorum yap

Genel halka açık havuzda Cankurtaran havuz ekipmanları benzeri müdahale icin havuza müşteri varken girebilir bunun dışında keyfi olarak kafasına göre havuzu kulanamaz ki bunu işveren ve site sakinleri genelde hoş karşılamaz.

Yorum yap

İki sezon cankurtaranlık yaptım lüzumlu haller dışında giremez görev yerinden ayrılmaz uyarı bayrağı çekilene kadar yani sabahtan akşama kadar yedegiyle değişerek yeme içme ve ihtiyaç görürsün en güzel manzaralı yerden sadece izlersiniz :)))))

Yorum yap

ccan kurtaranın yer havuzun genelını gorebılecek ve he yuzucuye hakım olabılecek bır noktadır ama kımse olmadıgı zaman yada yuzucu sayısı azken onlara yakın bır yerde sya gırebılır serınlemek amacı ıle ama su ıcınde saklabanlık yapması dogru olmaz cunku can emanet edılmıs bana gore can kurtaranda akıllı bırı ıse yuzmesınde sakınca yoktur

Yorum yap

eyvallah saolun arkadaslar bi sitenin havuzuna cankurtaran olarak basladim... havuz bosken girsemm mi girmesem mi diye tereddütte kaliyorum da onun için bi sorayim dedim...
            ONUR ALTINKOÇ
            1985 ?STANBUL

Yorum yap

Sitenin yöneticisine sor bence :) daha sonra 'olur mu ya ben zıpkıncı com da ki arkadaşlarıma sordum sonra girdim' gibi bir mazeret kabul edilemeye bilir :D
              KaAn DuruK
              izmir/balçova
              [email protected]
              sigpic
              0553 304 23 72

Yorum yap

onr6nkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                eyvallah saolun arkadaslar bi sitenin havuzuna cankurtaran olarak basladim... havuz bosken girsemm mi girmesem mi diye tereddütte kaliyorum da onun için bi sorayim dedim...
                Apartman yönetimi ortak kullanım alanlarındaki sosyal aktiviteler için çalışanlarına,belli gün,saat aralıklarında havuz,body building salonları,hamam,sauna v.s alan ve buradaki ekipmanları kullanım hakkı vermek zorundadır...
                Batuhan TÜTÜN
                01.05.1972
                0 Rh (+)
                Buca - ?ZM?R
                Gsm : 0 (532) 577 77 56
                Mail : [email protected]
                Meslek : Güvenlik Müdürü

''I know what it is to be young . But you don't know what is it to be old''

Yorum yap

Gir kardeşim orası senin görev yerin, suyun sıcaklığına, klorun gözlerini yakıp yakmadığına, dipte yabancı cisim olup olmadığına, havuz aydınlatma lambalarının gevşek olup olmadığına, milleti kesebilecek kırık fayans vs.. olup olmadığına bak, kendince sudan kazazede çıkartma tatbikatı yap, yüz... Yap işte bişeyler işin bu :D Hayırlı olsun....
                  Caner ALTINTA?
                  Silivri / ?stanbul
                  (1982 Silistra)
                  sigpic

Yorum yap

Site yoentimi izin vermedigi taktirde bi bogulma aninda soylenecek cok fazla kelime kalmiyor... Bence havuza girmem yasak oldugundan bogulan vatandasi kurtaramamda mumkun olmaz... Sizde islanmadan havuda hayat kurtarcak bi arkadas bulun der ceketimi (kisaca havlu mu) alir cikar giderimmmm :) havuda bisey olacagina degil ya 1.65m derinlik varrr :)
                    Konu onr6nkoc tarafından (https://zipkinci.com/member/27360-onr6nkoc Saat 01-06-2013, 12:11 ) değiştirilmiştir.
                    ONUR ALTINKOÇ
                    1985 ?STANBUL

Yorum yap

Çok yoğun günlerde girmemen mesleki kariyerin açısından iyi olur bence. :D:D Zira dışarıdan içeriyi görmek, içeriden içeriyi görmekten çok daha kolay. Tekerleme gibi oldu :D:D:D:D

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

kaan duruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Sitenin yöneticisine sor bence :) daha sonra 'olur mu ya ben zıpkıncı com da ki arkadaşlarıma sordum sonra girdim' gibi bir mazeret kabul edilemeye bilir :D
                        Tamam isteeee bakkk ne guzel mazeret hazirrrr ben www.zipkinci.com daki arkadaslarima sordum onlarda gir dedi site yonetimi (zipkinci.com) nin haberi vardi bende grdim der cekilirim kenara orasida site burasida site ne farki var mis.
                        ONUR ALTINKOÇ
                        1985 ?STANBUL

Yorum yap

Eren ATEş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Çok yoğun günlerde girmemen mesleki kariyerin açısından iyi olur bence. :D:D Zira dışarıdan içeriyi görmek, içeriden içeriyi görmekten çok daha kolay. Tekerleme gibi oldu :D:D:D:D
                          Cok yoogun gunden ziyade zek_tani nin dedgi gibi saklabanlik yapcak halimiz yokk :) sabah 10 is basi yapiyor aksam 19 da paydos su anda isteyimm mesela havuzda kimse yokkk ciger acma idmanlari yapsam havuzda kimse yokken zaten insan olunca girmek is prensiplerine aykiri olur... Cok sicaklaynca bi kere atlayp cikarsin olur biter (zek_tani)
                          ONUR ALTINKOÇ
                          1985 ?STANBUL

Yorum yap

Dal gitsin beyaa :D Kondüsyonumu koruyorum ben bir cankurtaranım vazifeye devamlı hazır olmam gerekiyor dersin :D:D

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X