Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Antalya-Alanya-Hacet mahallesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Antalya-Alanya-Hacet mahallesi

Herkese merhabalar yaz başından herşeyi hazır edip kışın rahat etmek için her yaz olduğu gibi bu yazda büyük bir işe giriyorum.Başlıktada belirttiğim gibi ANTALYA-ALANYA-HACET MAHALLESİNDE olan yada yakınında olan benim için ÇEVİK TÜRKELİ OTO GALERİSİNE GİDİP benim adıma bi çay içip LADA NİVA 1.7 araca benim gözümleymiş gibi bakıp çürüğünü çarığını anlıyabilecek bana onay verebilecek bir büyüğümü arıyorum ben gelmeden önce birisi benim için kontrol edebilirler mi acaba dedim kendi kendime ? İsteyen buraya yazabilir isteyen 0507 492 91 39 numarama çağrı atabilir ama b şekilde birinden bu yardımı istiyorum müsayit olan varsa çok iyi olucak benim için şİNDİDEN HERKESE ÇOK TEşEKKÜRLER SAĞLICAKLA ..
    Merak eden olursa araç ilandaki araçtır http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6372278/detay#

Cevap: Antalya-Alanya-Hacet mahallesi

Güzelmiş gidipte kendime alayım bari :) :)
    * MST - 1981 *
    } >) ) ) ) * >

Yorum yap

yok mesut abi ben ayırttım onu :d :d

Yorum yap

Sedat manavgatta olsadi bakardim. manavgata var benim biladerde satlik lada niva alanyaya gelirsen ugra manavgata hem tanisiriz
        OSMAN ARSLAN
        SERBEST MUHASEBEC? MAL? MÜ?AV?R
        MANAVGAT/1982
        0533 231 63 64

Yorum yap

sevgili sedat keske arac boluda olsaydı gonul rahatlıgıyla expertizini yapardım kendım alır bı arazıye cıkardım sanzımanına arazılerıne bakardım alt takımın durumuna hararet yapıp yapmamasına bakar test ederdı bu araclarda dıkkat edecegın sey oncelıkle cabuk hararet yapıp yapmaması sonrasında arazılerı tam calısıyormu atma vs.olmaması onemlı sonrakı puf nokta ıse dıferansıyel olayı..ama sureklı sahıbınden.com da vakıt gecırıyorum bu aracın ılanı 6 aydır duruyor benım hatırladıgım :)fıyatı kırmaya bak 95 model ıcın fıyatı sanırım bıraz yuksekmıs gıbı

Yorum yap

Ahmet abi bakılcak şeyler belli ve haklısın ilan 6 aydır orda ben birebir sürekli muhabbetteyim fiyat şöyle iyi aksesuar olarak herşeyi var benim işime yariyacak sade alsam bile ben vinç,hava filtresi ve çeki demirii olayına giricem bunda herşey hazır al süre o sebeble bu araç fiyat olarakta iyi modelde haklısın ama fiyatı aksesuara göre güzel sadece görmek lazım ben burdan kalkıp gitmem zaten 300 lira civarı biri baksa iyi olucaktı ama gönüllümüz yok :D

Yorum yap

sağlık olsun Osman abi kısmet :)

Yorum yap

bu arada sedat taban sacına kaportaya cok cok ıyı baktır kardesım çürük bu arabaların temel problemıdır degılse arazıda düşen parçaları arayabılırsın bol bol :) temızı tadından yenmez ama sorunluysa adamı bezdırır cok sevdıgım bır aractır benım rusların kazara buldugu bır cekiş gücü diyorum ben bu araca arkadaslar arasında hadı sımdıden hayırlı ugurlu olur ınsallah

Yorum yap

Sağol ahmet abi hayırlısıyla bakalım ama bakmadan bişey diyemem önce bi kontrol edimde burayada bilgi veririm herkese teşekkürler bu arada güncel :D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X