Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İyi Pazarlar...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İyi Pazarlar...

Herkeseee iyi pazarlar... kimse daha sudan cikmadi mi .... Mudanyaliali, sabri olca, Erdoğan YAPICI, Hunter_1978,rustemderin,SHARK 1905, Osman Kemal ÖZCAN,kaan duruk ve diger zipkinci abiler, arkadaslar baliklar neredee :D:D:D:D
    Konu onr6nkoc tarafından (https://zipkinci.com/member/27360-onr6nkoc Saat 26-05-2013, 11:58 ) değiştirilmiştir.
    ONUR ALTINKOÇ
    1985 ?STANBUL

Cevap: İyi Pazarlar...

Onur ben bu gün erkenden kalktım. Saat 5'te biraz uğraş falan filan derken 6 ya doğru acaba gitsemmi? gitmesemmi? diye diye oyalandım. Sonunda şimdi tüm meralarda zıpkıncı arkadaşlar vardır. Dalga alan noktalardada görüş olmaz falan filan derken en iyisi hanımla sabah kahvaltıyı zamanında yaparım deyip geri yattım. Gerçi şimdi olmaz ise öğleden sonra veya akşama doğru dalarım diye düşündüm. Niyetim hala akşama var. Herkes erkenden meralara varmıştır. Güzel güzel dalsınlar. Benim şansım hafta içide dalma fırsatım oluyor. İnşaallah herkes güzel zevkli vede sağlıklı bir dalış günü geçirirde güzel paylaşımlarda bulunur.
    BARI? TA?DEM?R 1974 A?RI
    1974 KIBRIS BARI? HAREKATI ?SM?M?N KAYNA?I

Yorum yap

Sabah 7de sudaydım tral ve 30 cm lik bir kalamar vurdum
      fakat dalışın ortasında 5 mt de diş agrısı başladı
      neden oldu anlamadım daha sonra 2metrede bile agrı devam edince dalışı sonlandırdım
      meralar hareketli
      aman dikkatli dalın
      rast gele
      altan çetin
      istanbul
      532 691 05 63

Yorum yap

BARIş TAşDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Onur ben bu gün erkenden kalktım. Saat 5'te biraz uğraş falan filan derken 6 ya doğru acaba gitsemmi? gitmesemmi? diye diye oyalandım. Sonunda şimdi tüm meralarda zıpkıncı arkadaşlar vardır. Dalga alan noktalardada görüş olmaz falan filan derken en iyisi hanımla sabah kahvaltıyı zamanında yaparım deyip geri yattım. Gerçi şimdi olmaz ise öğleden sonra veya akşama doğru dalarım diye düşündüm. Niyetim hala akşama var. Herkes erkenden meralara varmıştır. Güzel güzel dalsınlar. Benim şansım hafta içide dalma fırsatım oluyor. İnşaallah herkes güzel zevkli vede sağlıklı bir dalış günü geçirirde güzel paylaşımlarda bulunur.
        güzel bir sabah evet abi yalniz bizim burda lodosun hakimiyeti sürüyor... görüş 50 cm var yada yoktur... lodosun gecmesini bekliyoruz... bakalim ne zaman gececekkkk..
        bu aksam tekirdaga geliyorum abii bi düğün için.. :D:D
        ONUR ALTINKOÇ
        1985 ?STANBUL

Yorum yap

Altan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sabah 7de sudaydım tral ve 30 cm lik bir kalamar vurdum
          fakat dalışın ortasında 5 mt de diş agrısı başladı
          neden oldu anlamadım daha sonra 2metrede bile agrı devam edince dalışı sonlandırdım
          meralar hareketli
          aman dikkatli dalın
          rast gele
          günü kurtarmişsin abi hiç yoktann herkesin... kazasiz belasiz daliş geçirmesi dileğiyle...
          ONUR ALTINKOÇ
          1985 ?STANBUL

Yorum yap

Yaklasık 1 saat sonra mırmır vıdeoları geliyor :)
            KaAn DuruK
            izmir/balçova
            [email protected]
            sigpic
            0553 304 23 72

Yorum yap

tmm beklemedeyiz.... :D
              ONUR ALTINKOÇ
              1985 ?STANBUL

Yorum yap

onr6nkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Herkeseee iyi pazarlar... kimse daha sudan cikmadi mi .... Mudanyaliali, sabri olca, Erdoğan YAPICI, Hunter_1978,rustemderin,SHARK 1905, Osman Kemal ÖZCAN,kaan duruk ve diger zipkinci abiler, arkadaslar baliklar neredee :D:D:D:D
                silivride kuzenımın yazlıgı vardı gıderdım cok albayrak gumuskumsal sıtesı felan ama deniz dalış için çok elverişsizdi.

Yorum yap

dalinacak cok yer yok ama yinede benim için cennet gibi yer diyebilirim... kan çekiyordur belki silivrili oldugum için...
                  ONUR ALTINKOÇ
                  1985 ?STANBUL

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X