Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ET veya HF zıpkınları hakkında bilgi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ET veya HF zıpkınları hakkında bilgi

iyi akşamlar muhterem zıpkıncı grubu üyeleri omer cayman HFkullananlar neden HF kullanıyoda ET kullanmıyo ET kullananlarda neden HF kullanmıyo ET kullananlar birde kaya da kullandınız mı hiç bilgi toplayabilmek için deişik sorayım dedim bu iki zıpkından herhangi birini kullanıpta bilgi vermeyen e lerede diyorum ki 10 kiloluk saygı değer sino vurur şiş yırtar kaçar 50 kiloluk akya vurur ip kopartır kaçar en irisinden orkinos vurur zıpkını alır gider Hakan Bostancı nın orfoz undan büyük orfoz vurur orfoz taşın içine girer çıkartamaz orda kalır diyorum almayın mazlumun ahını :)

Türk duygusu her Türkçüye en tatl? k?m?zd?r;
    Türk ülküsü candan da aziz bayra??m?zd?r.
    HÜSEY?N N?HAL ATSIZ

Oral BARUT
    1997 ANTALYA

Cevap: ET veya HF zıpkınları hakkında bilgi

ET lerin şiş kanalları derin,sharfin üzerinde delikli şiş kullanmak gerekmekte,bu yüzden farklı şiş seçeneklerine kapalı bir tüfek,yeni nesil patos sharkfin,orjinal şişi yada traygons şişlerle kullanılmaya uygun,ET tüfeklerin diğer biz dezavantajı ise taş altında yakın mesafeden zıpkın sıkmak sıkıntılı çünkü şiş kanala tam oturduğu için tamamiyle kanalı terk etmiyeceği için sıkıntı yaratacaktır kısacası tamamiyle ağaşon için üretilmiş tüfekler,HF ler ise standart bir kalamar gövdedir bu tarz sıkıntıları olmadığı için daha çok tercih edilir.selamlar .
    Beden E?itimi ve Spor Ö?retmeni
    Yüzme Antrenörü
    Osman Kemal ÖZCAN /Antalya
    08.09.1979
    0 532 607 69 15
    [email protected]
    [email protected]

Denizsiz bir hayat dü?ünemiyorum...

Yorum yap

Osman Kemal ÖZCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ET lerin şiş kanalları derin,sharfin üzerinde delikli şiş kullanmak gerekmekte,bu yüzden farklı şiş seçeneklerine kapalı bir tüfek,yeni nesil patos sharkfin,orjinal şişi yada traygons şişlerle kullanılmaya uygun,ET tüfeklerin diğer biz dezavantajı ise taş altında yakın mesafeden zıpkın sıkmak sıkıntılı çünkü şiş kanala tam oturduğu için tamamiyle kanalı terk etmiyeceği için sıkıntı yaratacaktır kısacası tamamiyle ağaşon için üretilmiş tüfekler,HF ler ise standart bir kalamar gövdedir bu tarz sıkıntıları olmadığı için daha çok tercih edilir.selamlar .
      vallahi et nin taş altı olayını bende merak ediyordum, teşekkür ederim..
      F.YALCIN 0 Rh (+) Zafer TAN CcC NAZIM YILMAZLAR

Yorum yap

Taş altı excalibur 2000 var 75 agaşonumu geliştirmek için alacağım uzaktan kefal dir mankafadır bu yaz bunun üzerinde çalışacağım forum da baya Hf kullananlar var bilgi almak istedim teşekkür ederim bu zıpkınla hakkında deneyim sahibi olanlar varsa paylaşın lütfen
        Türk duygusu her Türkçüye en tatl? k?m?zd?r;
        Türk ülküsü candan da aziz bayra??m?zd?r.
        HÜSEY?N N?HAL ATSIZ

Oral BARUT
        1997 ANTALYA

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X