Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sadece merak ettim..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sadece merak ettim..

Arkadaşlar forumu gezerken gözüme ilişti,belki başkası daha önce sormuştur, fazla merak iyi deildir onuda biliyorum ama Bora Karaali'nin bütün mesajları nokta sırası ile deiştirilmiş.Sebebini merak ettim,hatırladıım kadarıyla kimseyle bi takıntısı olmayan,iyi bir avcıydı acabe neye kızdıda gitti.yada ben bu noktalar cizgisini görünce bütün mesajlarda, böyle düşünmüş olabilirmiyim....
    Fatih ÇEL?KÇ?
    0 544 438 73 23

Fatih sorunun cevabı alttaki linkte :)
    http://zipkinci.com/forum/viewtopic.php?t=7842

Yorum yap

Soruma cevap buldum Teşekkürler Oktay,Bora gibi bircok insanın yanında bu durum benide rahatsız etmiyo deil acıkcası.Artık bende forumu sadece takip ediyorum birileri muhalefet olıcak diye yazı yazmıyorum.
      bu başlık altında bu sorunun daha fazla uzatılmamasını istiyorum.ben sadece soruma cevap bulmak istedim ve buldum...

Yorum yap

başka bir bakışla ,busitenin amacı bilgimizi ve bilmemediklerimizi ögrenmek degilmi,insanlar yanlışta olsa bildiklerini paylaşsınlar ki dogruyu bilen arkadaşlar kaynaklarla yanlışları düzeltsin.buda benim fikrim,ama herkesin fikirlerine saygı duymak gerektigine inanıyorum.herkes yazmalı bence ama dogru ama yanlış.ama her zaman sonucun dogruya çıkmasına calışalım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X