Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TOLBA BEYE DESTEK DEKEN KENDIME KOSTEK OLDUM

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TOLBA BEYE DESTEK DEKEN KENDIME KOSTEK OLDUM

DEYMEZMIS ARKADASLR BOYLE KAVGALARA.BEN DE ICMIZDEN BIR KARDESIMIZI YANLIZ GORDUM DIYE MAZLUM YANIDNDA OLMAK ICIN BIR ANLIK SINIRLE BOYLE YAZILAR YAZDIM.YANLIS ANLAMAYIN BU YAZI BIR OZUR YAZISI DEGIL SADECE YANLIS ANLASILMALARIN DUZELTILMAEI ICIN YAZDIM.CTOLGA BEYIN YAZILARI BANA GORE %80 I GUZEL YAZILARDI.BELKI %20 SIDE BASKASINA GUZEL GELIYORDUR SIMDI BENIM BU %20 YI KOTULEMEYE HAKKIM VARMI.
    OLAYIN OZU BU.BU SON YAZIMDIR CEVAP YAZMIYACAGIM ARTIK.
    HOSCAKALIN ARKADASLAR.BURDAN AYRICA YENI DOSTLUKLARA YELKEN ACIYORUM.

ah be kardeşim ;
    değermi kalp kırmaya, üzülmeye, üzmeye., kesip atmaya ...

biz camiayız, güzel bir camiayız, birbirini seven, sıcak, sımsıcak bir toplumuz.. her biri pırlanta buradaki kardeşlerin abilerin ..hepimizin tepesinin attığı , ters anlarımız olur, insanız sonuçta, bu aralar havalarda soğuk onunda etkisi var..insan sinirli oluyor..

bizler camiamıza bu sporu seven, gerçekten seven, bilinçli av yapan insanlar kazandırmaya çalışan insanlar topluluguyuz.. her şey ortada, bilgi..paylaşım..sevgi..saygı..

başka kimimiz varki birbirimizden başka, zincirin halkasını kopartma sen genede..

gelin eski defterleri kapatın, sende oğuzhan kardeşim, benim hatırım varsa,kal aramızda...

buradan aç gene yelkenlerini başka zıpkıncı dostlarına....

saygılarımla.

Yorum yap

Sagolun Nejat Abi o kadar guzel bir yazi yazmıssınız ki cevap yazmak boynumun borcu oldu.Abi sizde yazılarını takip ettigim bir buyugumuzsunuz.ve yazılarınız gercekten zevkle okunuyor ve yine gercekten hos bir yazıyla olayı benim acımdan noktaladınız.herkese selam ve saygılar

Yorum yap

Ah uslup; canına yandığım şu usluba biraz dikkat etsek, sinirlerimize biraz hakim olsak aslında ortada çözülmeyecek hiç bir şey kalmayacak. Biraz sert yapayım derken kantarın topuzu kaçıveriyor sonra toparla toparlayabilirsen. Kalpler kırılıyor, mermiler havada uçuşuyor, bazı mermiler deli saçması misali istemeden hedefini şaşırıyor.

Oğuzhan bey; daha yumuşak bir uslupla küçük harflerle makul bir çerçevede mesajınızı yazsaydınız belkide destek nidalarınıza karşılık bulabilirdiniz. Amma velakin böyle bir uslupla sizin de dediğiniz gibi destek değil karşınızda malesef köstek bulursunuz. Lütfen arkadaşlar kırıcı değil yapıcı olalım. Nejat Abimin toparlayıcı, arabulucu tavrı bu doğrultuda hepimize örnek olmalı. Saygılarımla.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X