Duyuru

Gizle
No announcement yet.

BABAM VE OĞLUM !!!! MUTLAKA GİDİN

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BABAM VE OĞLUM !!!! MUTLAKA GİDİN

selam arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum 2006 ilk yazımda benı çok etkileyen bir film tavsiye ederek başlamak istedim..
    BABAM VE OĞLUM
    Filmin ağlattığına bakmayın, mutlaka gidin arkadaşlar...
    'Babam ve Oglum', simdiye kadar seyrettiginiz filmlerin arasinda, en
    cok etkilendiklerinizden biri olacak.
    Bizden karakterler, her ailenin yasadigi hikayeler ve en onemlisi ayni
    gercek hayat gibi dev uzuntulerle, dev kahkahalarin ic ice oldugu durumlar!

Bu arada
    Yeni yıl bazılarımız için geçmişin muhasebesi, bazılarımızın için ise yeni bir gelecek ve başlangıçlar demektir.....

2005 Yılını üzüntülerimizle , sevinçlerimizle hep birlikte geride bıraktık .
    Geleceğimizi oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel olmasını dilerim.....

şimdi filmden geliyorum çağan ırmak imzalı bir film fikret kuşkan ve tekin çetindor hümeyra ve özge özberk oynuyor dediğin gibi beni şimdiye kadar en çok etkileyen filmlerden biri oldu valla ben bile ağladım ama izlediğim için çok mutluyum hayatta nelere sahip olduğumuzu ancak kaybederken anlıyoruz sahneler gerçek gibi türk sineması az bütçeyle bu kadar güzel filmler yapılacağını bir kez daha gösterdi emeği geçen herkese çok çok teşekkürler ediyorum

Yorum yap

önerine teşekkürler

Yorum yap

Filmi dün gece izledim ve bu başlığı da az önce gördüm. İhtilali yaşamış insanların ruhlarında derinlerde bir yerlerde zaman zaman sızlayan bir nokta vardır hep. Bunun da ötesinde insan olup da bu filmde kendinden bir parça bulamayacak da azdır. Film gerçekten çok güzel. Ayrıca oyuncular, performansları muhteşem. Bir egeli bu kadarmı güzel oynanır. Çekimlerin yapıldığı çiftlik, bağlar, bahçeler, sofradaki börülce, hindibağ, yeşil zeytin; öylesine tanıdık geldi ki bana. güzeldi çok güzel.

Yorum yap

unutulmaz sahnelerle dolu harika bir film yapmışlar, gerçekten tam bize göre, bende herkese tavsiye ederim
          Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X