Duyuru

Gizle
No announcement yet.

M S N

Gizle
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • M S N

  MSN de sesli görüşmede problemmi VAR skype.com olayı çözmüş

 • #2  Açıklama:


  Sürüm : 2.0.0.43 Beta
  Boyut : 8.42 Mb
  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
  Dil : Türkçe
  İşletim Sistemi : Windows XP
  Üretici Firma : Skype Technologies

  Tanıtım:
  Üreticiden : Skype birkaç dakika içerisinde dünyanın herhangi bir yeriyle telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan basit ve ücretsiz bir yazılımdır. Skype, sizleri KaZaA'yla tanıştıran kişiler tarafından yenilikçi P2P teknolojisi kullanılarak, sizi diğer Skype kullanıcılarıyla buluşturmak için yaratılmıştır. Çok yüksek telefon faturaları ödemekten sıkıldıysanız, Skype tam size göre!

  Skype'ı yüklemek kolay ve hızlıdır. Sadece innDirin ve kayıt olun. Birkaç dakika içinde kulaklığınızı takıp arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Skype mükemmel bir ses kalitesine ve noktadan noktaya yüksek korumalı şifreleme sistemine sahiptir. Hepsinden önemlisi, Skype'ı kullanmak için güvenlik duvarı (firewall) ya da router ayarları yapmanız gerekmemektedir.


  Özellikler :
  Burası ana sayfanız; tüm cevapsız çağrıları, cevapsız sohbetleri, vs. görebilirsiniz. Çevrimiçi kaç arkadaşınız olduğunu ve üyesi olduğunuz servislerin durumunu izleyebilirsiniz.

  Arama

  Skype'ta birini aramak için o kişiyi kontakt listenizde bulup büyük yeşil butona tıklayın.

  Konuşma
  Çok net olarak diğer kişilerle Skype'ta konuşma- bazı kişiler konuştukları kişilerin sanki yanındaymış gibi olduklarını söylüyorlar! Daha fazla konuşmak istemediğinizde sadece kırmızı butona basın.

  Konferans
  Skype'la birebir görüşme dışında daha fazla kişi ile de aynı anda görüşebilirsiniz. Skype'la 4 kişiye kadar konferans görüşme yapabilirsiniz. Konferansa katılanların hepsi ile aynı anda görüşebilirsiniz.

  Normal telefonları arama
  Skype'la, bilgisayarı olmayan kişileri de arayabilirsiniz. SkypeOut olarak isimlendirilen bu servisle dünyanın herhangi bir yerindeki bir telefonu çok düşük tarifelerle arayabilirsiniz.

  Dosya transferi
  İnternetten innDirdiğiniz güzel resimleri arkadaşınızın da mı görmesini istiyorsunuz ? Skype dosya transferi ile gönderin. Tüm Skype gibi bu da güvenli ve şifreli ve her büyüklükte dosyanın üstesinden geliyor.

  Sohbet (Chat)
  Konuşmaya ek olarak mesajlaşabilirsiniz de ve 48 kişiye kadar arkadaşlarınızı mesajlaşmaya davet ederek grup sohbet (chat) yapabilirsiniz. Sohbet (chat) hoşbeş etmek ve partilerinizi organize etmek için idealdir!


  MSN Messenger'ın en büyük rakibi : Skype! Muhteşem ses kalitesine sahip olan Skype, MSN Messenger ile kıyasıya bir rekabet içerisinde. Çıktığı günden itibaren yoğun ilgiyle karşılaşan Skype, sesli görüşme yapmanıza olanak tanıyan en iyi program. Ücretsiz konuşmak isteyenler için ideal. Üstelik MSN Messenger'dan çok daha kaliteli sesli görüşme yapmanıza olanak tanıyor. MSN Messenger'dan eksik yanı; web kamerası ile görüşme yapılamaması ve Windows XP/2000 dışında bir işletim sisteminde çalışamamasıdır. Gelişmekte olan Skype, ileride bu eksiklerini kapatarak MSN Messenger'ı yarışta safdışı bırakabilir.  http://download.skype.com/SkypeSetup-Beta.exe

  Skype 2.0.0.63 beta

  http://download.skype.com/SkypeSetup...exe?200063.exe

  Yorum yap


  • #3
   Merhaba,
   2.0.0.63 Beta sürümünde görüntülü görüşme özelliğide mevcuttur.

   Saygılarımla

   Yorum yap


   • #4
    açıklamanıza teşekkürler

    Yorum yap


    • #5
     Sağol mehmet kardeşim olayı bütün incelikleriyle anlatmışsın

     ellerine sağlık.

     Yorum yap


     • #6
      cok güzel bir program bende bunu kullanıyorum.

      Yorum yap

      Hazırlanıyor...
      X