Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vatan İçin Ölmek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Vatan İçin Ölmek

www.canakkalesehitleri.org

sitesinden alıntıdır

Nur içinde yatsınlar.

Yorum yap

Aynı şartlar gerçekleşirse tereddüt etmeden hepimiz gideriz.
      "Totally Addicted To Bass"
      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Mustafa Paker Nickli Üyeden Alıntı

Elbette!!!! ammaaa

Allah bir daha yaşatmasın

Yorum yap

Nur içinde yatsınlar herzaman için şehit ve gazilerimize saygımız çok büyük...

Yorum yap

Mustafa Paker Nickli Üyeden Alıntı
            Kesinlikle katılıyorum mustafa abiye

Yorum yap

o atsız kahramanların yerindeyiz arkadaşlar tereddüt etmeyin, yapın elinizle değil şimdilik dilinizle .
              düşünün ülkenin profilini , yalan yanlış bir ülkeye yanıbaşımızdakine girdiler şimdi sıra kimde ve ne zaman bize gelecek, illa sıcak harpmi olacakta bir şeyleri feda edeceğiz, türkün aleyhine hangi olay varsa orda destekleyen ab var bide ab yalakası kalemşörler . gözümüzü gönlümüzü ve ferasetimizi açmazsak şu toplumsal çözülmeyle köleliğe aday olacak bir toplumla karşı karşıyayız..
              ATATÜRKÜN BİR OLAYI...
              VERİLEN KOKTEYLE İNGİLİZ BAşBAKANI ( OLMAYABİLİRDE AMA YETKİLİ VE ETKİLİ BİRİSİ) İLE BİRLİKTE İKEN SERVİSİ YAPAN HİZMETÇİ YANLIşLIKLA ELİNDEKİ SERVİSİ BOCA EDİNCE >> ATATÜRK TARİHE KAZINANAN NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE VECZİNDENDE BELKİ DAHA ÖNEMLİ YORUMUNU YAPAR>> BU MİLLETE HERşEYİ ÖĞRETTİM BİRTEK HİZMTÇİLİĞİ ÖĞRETEMEDİM..DER.........................
              NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
              SAYGI VE SEVGİYLE

Yorum yap

bence, başımızda bugüne kadar oturanların yoğun çalışmaları, yumurtalardan çıkan vatan haini aydınlar! her tarafı karıştırmaya çalışan Türk düşmanları işbirliği ile bu hızla devam ederlerse
                o günleri farklı şekilde yeniden yaşamak üzereyiz. Ve bu kez aynı maneviyat ve ruhu taşıyan bu çocuklar gibileri çok daha az olacak.
                Ruhları şadolsun, Mekanları eminim cennettir.
                Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

Ruhları şadolsun, Mekanları eminim cennettir.
                  doğrudur,
                  aynı şartlar var savaşın şekli farklı, farkına varın giden gider basacak toprağımız cesedimizi gömecekleri vatanımız kalmayacakkkkkkkkkk

Yorum yap

sizleri okudukça foruma ne kadar geç girdiğimi anlıyorum.klavye başında olsak ta aynı düşüncelerde olduğumuza sevinyorum ruhları şad olsun.gelecek bizlerindir NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Yorum yap

Mekanları Cennet olsun. Nur için de yatsınlar.

Yorum yap

mekanları cennet olsun nur içinde yatsınlar şehit olmak herkese nasip olmaz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X